Оля Полякова прокоментувала велику різницю у віці з чоловіком

На весіллі, каже Оля Полякова, гості робили ставки на те, скільки протримається їхній шлюб. Тепер, майже через 20 років щастя разом, співачка вважає, що велика різниця у віці не заважає справжньому коханню.

Її чоловік Вадим Буряковський закохався в Олю, коли йому було 40, а їй – 23 роки. Вона зізнається, що всі їхні знайомі були переконані, що молода дружина кине бізнесмена, але вони довели, що любов може здолати будь-які перешкоди.

“У мене з чоловіком різниця у віці 16 років. Йому всі казали: “Вона тебе кине. Що ти робиш?” Зараз усі ці люди – вони просто у шоці, що ми 20 років живемо… На нашому весіллі всі шепталися: “Ну що, давайте ставки ставити, на скільки це буде”, – шокувала зізнанням Оля Полякова.

Проте, у їхніх стосунках є й проблеми – Вадим не може терпіти істерики й сліз Олі, він починає кричати на неї, замість того, щоб підтримати. Однак, незважаючи на це, Оля Полякова щаслива, що вони разом і довели, що різниця у віці – не проблема, якщо є справжнє кохання.

“Мій чоловік не може бачити, як я ридаю. Замість того, щоб дати мені підтримку, він не просто йде, він спочатку на мене кричить: “Скільки можна”. Його це бісить, він не може це витримувати”, – поділилася Оля Полякова.