Проблеми з грошима найчастіше зустрічаються у трьох знаків зодіаку

Стабільне фінансове положення залежить не стільки від рівня доходу, скільки від уміння поводитися з доступними засобами.

І це, згідно з астрологією, закладається під час народження. Тому у народжених в один період так багато схожих характеристик. 

Астролог Ганна Зотова розповіла, у яких трьох знаків зодіаку постійні проблеми з грошима. Вони не вміють поводитися з фінансами і частіше інших живуть не за коштами.

У Терезів постійні проблеми з грошима

«Кидають гроші на вітер» ― так можна схарактеризувати відношення Ваг до фінансів. Вони марнотратні і легковажні. Готові піддатися пориву й віддати останні кошти за якусь не найважливішу дрібничку. Вони легко і з задоволенням витрачають будь-які суми.

Заробляти Терезам набагато важче. Вони рідко отримують задоволення від своєї основної роботи. В парі вважають за краще займатися домашніми справами, даючи можливість забезпечувати сім'ю своєму партнерові.

Для Стрільців характерні крайності

Астролог зазначає, що цього знаку зодіаку властиві дві діаметрально протилежні стратегії. Наприклад, Стрілець може бути завзятим трудоголіком, багато заробляти і відкладати. У чому ж проблема? Вона полягає у невмінні розпоряджатися грошима. Стрілець буде їх збирати, але відмовиться від необов'язкових витрат. Тобто він буде заробляти гроші заради грошей.

Інша крайність полягає в презирстві до матеріального. У цьому випадку Стрільці будуть заробляти виключно на базові потреби, і не спробують досягти чогось більшого.

У Риб часто бувають проблеми з грошима

Замикає трійку знаків останній представник зодіакального кола. Рибам дуже заважає їх інфантильність і легковажність. Тому вони частіше інших витрачають майже всі гроші в перші дні після зарплати, а потім доживають на гроші.

Друга проблема пов'язана з їх наївністю і довірливістю. Тому Риби часто попадаються на вудку шахраїв, стають жертвами недобросовісних партнерів.