«Мені довелося довго відновлюватися». Настя Каменських розповіла про наслідки коронавірусу

Заняття спортом, правильне харчування та режим сну допомагають виконавиці підтримувати себе у формі та зберігати відмінне самопочуття.

В інтерв'ю Настя Каменських зізналася, як коронавірус вплинув на її життя, окрім панічних атак. Раніше повідомлялося, щона відпочинку в Мексиці у співачки стався напад панічної атаки, сообщает НВ.

За словами артистки, їй довелося довго відновлюватися після хвороби, і вона не відразу змогла повернутися до звичного для неї ритму роботи й життя. Також Каменських регулярно проходить комплексне обстеження організму.

«Коли я захворіла, зрозуміла, наскільки цей вірус неприємний і дискомфортний для нашого організму. Найстрашніше, що він впливає на нервову систему. Окрім панічних атак, які стали для мене неприємним сюрпризом, в той період у мене з’явилися проблеми зі сном, збився біоритм, а ще був сильний занепад сил, який наздоганяв мене досить часто й раптово. Мені довелося довго відновлюватися після хвороби, і я не відразу змогла повернутися до звичного ритму роботи й життя. Знадобився час. Що стосується мого ставлення до здоров’я, то я завжди уважна до себе. Заняття спортом, правильне харчування і режим сну допомагають підтримувати свій організм. Крім цього, я роблю регулярні чек-апи. Тому кардинально ставлення не змінилося, додалися тільки постковідні наслідки, які вимагають особливої уваги й часу, щоб відновитися повністю», — поділилася зірка.

Каменських розповіла й про улюблені б’юті-ритуали. «Вдало підібраний догляд та косметика — це запорука краси на довгі роки. Я продовжую використовувати косметику американського бренду, яка популярна серед багатьох зірок Голлівуду. Змінюю тільки засоби залежно від сезону. Влітку віддаю перевагу легким засобам, які допомагають шкірі дихати й не закорковують пори. Часто роблю живильні маски й особливо приділяю увагу волоссю. Влітку воно також піддається негативному впливу сонячних променів. Тому у вільний від зйомок і виступів час зайвий раз їх не травмую. Сушу волосся природним способом. Та й влітку, мені здається, натуральні кучері виглядають досить ефектно», — зазначила знаменитість.