Хакери знову вкрали недописані пісні Мадонни

Не встигла зірка оговтатися від першого шоку, як за ним послідував другий: хакери знову зламали її мережу і вкрали ще 14 незакінчених треків.

Хакери знову вкрали недописані пісні Мадонни
Минулого тижня хакери вкрали у Мадонни 13 незакінчених демо-треків для нового альбому. Зірка була шокована і обурена цим фактом, навіть назвала дії піратів «насильством» та «тероризмом».

Щоб не засмучувати фанатів, яким пропонували послухати не готову до релізу і недостатньо якісну музику, співачка зробила деякі свої пісні доступні для скачування на iTunes і прослуховування на своїй офіційній сторінці в YouTube. 56-річна зірка прокоментувала: я сподівалася випустити сингл «Living For Love» до Дня Святого Валентина, а решта - навесні. Я хочу, щоб мої шанувальники почули якісні записи. Вважайте ці шість пісень будуть різдвяним подарунком».

І ось, вчора вночі хакери знову «злили» 14 пісень - на цей раз були вкрадені пісні з назвами «Veni Vidi Vici», «Beautiful Scars», «Iconic», «God Is Love», «Tragic Girl», а також записана в дуеті з Фаррелом в Москві, Росія (Pharrell Williams) - «Back Up That (Do It)». Чи вирішить вона офіційно опублікувати нові пісні - поки невідомо.