Через ці причини завжди треба змивати мейкап перед сном

Здорова шкіра запорука молодості і доглянутого зовнішнього вигляду.

Бувають такі дні, коли настільки виснажений турботами, що до ліжка в буквальному сенсі цього слова "доповзаєш". Очі закриваються самі собою навіть якщо на них неабияка кількість косметики, яку необхідно змити. У такий момент легко піддатися слабкості і заснути з "бойовим розфарбуванням". Однак слід зауважити, що дана звичка чревата довгограючими наслідками, інформує Ukr.Media.

Ризик виникнення запалення шкірних покривів

Макіяж — це зазвичай ще один шар шкіри на вашому обличчі. Однак якщо протягом дня він виконує навіть захисну функцію, то вже до його закінчення кількість бактерій на обличчі просто зашкалює. Коли зовнішній шар шкіри з якоїсь причини вразливий, то інфекційні агенти можуть потрапляти в його мікротріщини тим самим викликаючи запальні процеси помітні вже на ранок.

Ваш вигляд буде пом'ятим, а шкіра тьмяною

Якщо ви нехтуєте процедурами демакіяжу або робите це неякісно раз за раз ваші пори забиваються, а зовнішні шари омертвілої шкіри не оновлюються. Процедури пілінгу — це не данина моді, а можливість видаляти омертвілі клітини верхнього шару вчасно. Адже по суті дихаюча і доглянута шкіра синонім молодості і здоров'я.

Вугрі та прищі можуть стати вашою проблемою номер один

Не змитий на ніч макіяж — це ідеальне бактеріальне середовище. Адже як не крути, а шкірний жир упереміш з тональною основою, провокують появу прищів більше ніж щось інше.

Жирна шкіра страждає найбільше

Запам'ятайте, що, коли у вас вже є значна кількість висипань ви найбільш уразливі для використання макіяжу. Знизьте ризики і мінімізуйте кількість косметики у вашому житті і тим більше не забувайте її змивати перед відходом до сну. Очищайте шкіру ретельно і ефективно, щоб якомога швидше зняти наявне запалення.

Ваша постільна білизна стане несвіжою

Якщо ви не міняєте простирадла кожен день, то візьміть на замітку той факт, що лягаючи спати з нафарбованим обличчям, ви моментально забруднюєте наволочку бактеріями які є на вашій шкірі. Брудна постіль — це ще одна причина по якій можна довго і безрезультатно боротися з акне.

Кількість зморшок різко може збільшитися

Не ставтеся до своєї шкіри зневажливо, тим більше якщо вам не 20 років. З кожним роком вироблення колагену зменшується, що призводить до виникнення зморшок. Подумайте, що відбувається якщо ви ще й піддаєте її додатковим забрудненням. Коли рівень колагену, є критично низьким шкіра має властивість пересихати і втрачати еластичність. Природно в такому разі жінка виглядає значно старше своїх років. Чи потрібно вам це, думайте самі…

Алергічні реакції можуть мати більш виражений характер

Якщо у вас шкіра схильна до алергічних висипань, то у вас повинна бути не тільки гіпоалергенна лінійка косметичних засобів, але і розумний підхід до їх використання. Не змитий на ніч макіяж може відгукнутися постійними висипаннями, появою червоних плям і дерматитів різної етіології.

Підсумувавши все вищесказане слід зазначити, що незалежно від вашої втоми і насиченості дня вам необхідно приділити належну увагу вечірнім очисним процедурам по догляду за шкірою.