Дженніфер Еністон засудила всіх, хто звинувачує її в небажанні мати дітей

45-річна голлівудська актриса Дженніфер Еністон розповіла про своє ставлення до материнства.

Дженніфер Еністон засудила всіх, хто звинувачує її в небажанні мати дітей
Зірка американського ситкому "Друзі" Дженніфер Еністон сильно обурена спробами громадськості змінити її статус бездітної і змусити жінку народити дитину.

Так, про це актриса заявила в інтерв'ю одному американському телеканалу.

"Я не люблю, коли на мене тиснуть. Люди кажуть, що я не сформувалась як жінка, тому що у мене немає потомства. Я думаю, що це не справедливо. Так, я не народжувала, але це не означає, що у мене немає материнських почуттів... Наприклад, до друзів, дітей, навіть до тварин", - повідомляла Дженніфер.

Жінка додала, що вже сита по горло заявами громадськості, що її звинувачують в егоїзмі і відсутності материнського інстинкту взагалі. Подібні слова сильно ранять актрису. Зокрема, звинувачення в тому, що вона проміняла материнство на кар'єру й славу. Еністон зізналася, що у неї є багато друзів, які вирішили для себе не заводити дітей, крім того, є багато пар, які просто не можуть мати дітей, або ті, які їх завели з величезних працею.

"Є різні причини, чому у дорослих людей немає потомства, і ніхто не має права їх засуджувати! Це грубо і образливо!" - відповіла Дженніфер Еністон.

Нагадаємо, в кінці серпня на врученні премії "Еммі" актриса була помічена в пікантному становищі, яке вона й не приховувала. Проте пізніше чутки про вагітність Дженніфер не підтвердилися.