Камалія одужала від коронавірусу, а її чоловік – ні

Українська співачка Камалія поділилася першими хорошими результатами після того, як вона, її родина та оточення артистки захворіли на коронавірус.

Так, виконавиця поділилася, що у всіх, враховуючи саму виконавицю, повторний тест показав негативний результат. Щоправда, чоловік артистки, бізнесмен Мохаммад Захур все ще продовжує боротися з недугою.

22-й день від дня, як COVID-19 зайшов до нашого будинку! У всіх уже ПЛР негативний, у Захура поки позитивний

Знаменитість поділилася, що у неї залишилися залишкові явища у вигляді гугнявості, кашель почав потроху проходити.

"Та все гаразд. Імунітет впорався. Вітамін С в ударній дозі, вітамін D, калій, комплекс вітамінів, мед, чаї. Впоралася, все чудово", - запевнила артистка

Також Камалія повідомила, що у її дітей також наразі тест негативний і вже від понеділка Арабелла та Мірабелла підуть до школи.

"З дівчатками все гаразд. Педіатр вчора приїздив, взяли аналізи, все подивилися. Все прекрасно, все чудово. У понеділок йдуть до школи. Тести негативні, в них вони від самого початку були негативні. Але лікарі говорять, що це нічого не означає. Якщо людина мала контакт з ковідним хворим і в нього є всі симптоми, то… Просто у дітей імунітет швидко реагує, він швидко вбиває віруси, тому тест може не показати позитивний результат", - пояснила співачка

Нагадаємо, що минулого тижня Камалія повідомила про погіршення стану чоловіка. У Мохаммада Захура — до 40% ураження легенів.

ТСН