Надія Мейхер розповіла про головних конкурентів на шоу "Танці з зірками" та свої особисті фатальні травми

Надія Мейхер поділилася своєю давньою мрією, якій не вдалося збутися. У п’ятому ефірі шоу “Танців з зірками” вона разом зі своїм партнером попала в номінацію на виліт.

Кирило Власюк разом з Надією Мейхер танцював фрістайл в образі Лисиці Аліси та Кота Базиліо. Зірковий дует по танцю врятували телеглядачі, які проголосували за Кирила та Надію.

Мейхер заявила, що тепер буде працювати у два рази більше та відданіше новій справі, адже не хоче більше опинитися “на волоску”. Цей зірковий дует на паркеті є сильним з поміж інших учасників нового сезону “Танці з зірками”.

В особистому інтерв’ю для програми “Сніданок з 1+1” Надія Мейхер розповіла, що має хороший життєвий і сценічний досвід, тому їй не звикати до випробувань. Також вона висловилася про своїх головних конкурентів – Санту Дімопулос і Юлію Саніну.

Артистка зауважила, що ці дівчата набагато молодші, але час покаже хто переможе. Екс-“ВІА Гра” зауважила, що участь у проекті їй дається нелегко, але вона старається утриматись в топі учасників шоу “Танці з зірками 2020”.

Надія зауважила, що з самого початку шоу вона разом з Кирилом Власюком поставила високу планку, до якої інші конкурсанти не змогли дотягнутися. Співачка зауважила, що давно не займалася танцями — приблизно двадцять два роки тому.

View this post on Instagram

Дорогие мои!!! Благодарю за Вашу поддержу!!!♥️♥️♥️???♥️♥️♥️ Мы с партнёром @kyryll_v очень ценим Ваше внимание, Вашу любовь, восхищение нашей парой... Этот эфир был очень волнительным не только для нашей пары, но и лично для меня. Ведь в далёком 2006 году я «вылетела» ( пусть и по собственному желанию) , именно в четвёртом эфире... Но мой личный рубеж преодолён? , можно идти дальше. А вот танго из стандартной программы бальных танцев в симбиоз е с моим Любимым аргентинским танго , казалось нам не осилить?? Всё время чего-то, казалось не хватает.))) Нам очень хотелось через хореографию и эмоции, драматургию передать экстравагантную, безудержную страсть и ненависть , обречённость , иронию взаимоотношений между мужчиной и женщиной. Ведь в жизни всякое бывает, а в столкновении двух сильных личностей уж тем более. Не жалко пускать в ход и пощёчины и стулья???? Даже платье моё не выдержало такой нагрузки ? Кто заметил?)) Очень надеюсь, что нам удалось передать всё вышесказанное...?? Режиссёры постановщики : @lesiamo & @gukdmitriy ♥️? Главный хореограф: @kseniya.gorb ♥️ @tanci1plus1 & @1plus1_ua Producer: @zavaduk ?? Style by : @olgaslon ? #надеждамейхер #танціззірками #прямойэфир #dancer

A post shared by НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher) on

Саме таку прогалину зіркова співачка вирішила замінити з 4-5 годин на день до цілих восьми годин. Головною ціллю на проекті Надія вважає не перемогу, а участь. Адже від участі співачка отримує задоволення та непереборні емоції. Екс солістка гурту “ВІА Гра” зазначає, що їй подобається ставити нові цілі та шукати напрямки вирішення. Вона залюбки вивчає нові танцювальні напрямки та віддається на паркеті на всі 100%.

Колись Надія Мехер займалася народними танцями, але через травму змусила себе відмовитись від кар’єри професійної танцівниці. Зараз танець для неї як новий шанс досягти колишнього успіху.

TRserial