Реперка Alyona Alyona в облягаючому боді змотивувала українок: "Всі прекрасні"

Сенсаційна українська реперка Alyona Alyona (справжнє ім'я – Олена Савраненко) активно веде свою сторінку в соцмережі Instagram, радуючи багатотисячну армію шанувальників свіжими фото і відео з особистого та творчого життя.

Виконавиця також з гордістю носить розкішні форми плюс сайз і сміється в обличчя споживчим глянцевим стереотипам і нав'язаним стандартам краси. Нещодавно Олена поділилася свіжими кадрами з рекламної зйомки для бренду нижньої білизни BraBraBra. 29-річна зірка позує в чорному обтягуючому боді і рожевих капцях, а в руках тримає гарний бюстгалтер оранжевого кольору.

"Подивись, який об‘єм прекрасного є у тобі! Дівчата, цей пост знову для вас? Коли я чую про те, що хтось знецінює себе та своє тіло, хоче збільшити або втянути свої груди, я просто не можу спокійно на це реагувати?. Ви всі прекрасні і кожна по своєму, варто лише підкреслити цю красу...!"

View this post on Instagram

Подивись, який об‘єм прекрасного є у тобі! ⠀ Дівчата, цей пост знову для вас? Коли я чую про те, що хтось знецінює себе та своє тіло, хоче збільшити або втянути свої груди, я просто не можу спокійно на це реагувати? ⠀ Ви всі прекрасні і кожна по своєму, варто лише підкреслити цю красу! В цьому вам допоможуть @brabrabra.ua Від них дівчата повертаються набагато щасливішими, перевірено на собі? ⠀ Головне: піклуватися про своє тіло і здоров’я, а з такою білизною це можна зробити дуже красиво! І ніякі нав‘язані суспільством ідеали вас більше не будуть стосуватись?? ⠀ Ps. У сторіз чекайте крутий розіграш від мене та @brabrabra.ua ?

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

Знай.uа