Кіра Найтлі вагітна (фото)

Чутки, що переслідували Кіру Найтлі (Keira Knightley) останні кілька місяців, знайшли своє підтвердження. Американське видання The New York Post рапортує: актриса чекає першу дитину. Цю інформацію газеті підтвердили кілька досить надійних джерел.

Кіра Найтлі вагітна (фото)
Вперше інформація про вагітність 29-річної голлівудської актриси Кіри Найтлі була опублікована в американському журналі Star наприкінці листопада. На ці думки журналістів підштовхнув стиль одягу зазвичай, підкреслюючий стрункість Кіри. Але її представники не підтвердили дану інформацію.

Проте дівчина продовжувала з'являтися скрізь у вільних сукнях. А преса продовжувала гадати: все-таки так чи ні?

Останньою краплею, яка розвіяла всі сумніви, стала її відмова від алкоголю: 7 грудня на вечірці, яку організував бренд Moët в Лондоні, Кіра навіть не доторкнулася до свого келиха. Журналісти тут же розшукали людей, які змогли підтвердити, що дівчина чекає дитину.

Отже, Кіра Найтлі вагітна. За їх даними їй вже три місяці вдається приховувати своє цікаве положення. До речі нещодавно у розпорядження преси потрапив ще один доказ вагітності дівчини: її фотографії з прогулянки, де животик досить виразно помітний під вільним джинсовим комбінезоном.

Кіра Найтлі вагітна (фото)
Батько майбутньої дитини - її чоловік, вокаліст та клавішник британської групи Klaxons Джеймс Райтон (James Righton). Вони одружилися в листопаді минулого року.