Ештон Кутчер: Міла - найкраща мама!

Ештон побував в гостях в однієї з найбільш популярних за кордоном телеведучих Еллен Дедженерес на її передачі. Вона змогла розговорити щасливого батька і вивідати в нього всі сімейні таємниці. Катчер зізнався телезірці, що тільки зараз він зрозумів, що таке справжня любов. Як і Міла, яка світиться від щастя на програмі Крейга Фергюсона The Late Late Show. Актор під час інтерв'ю весь час посміхався.

Ештон Кутчер: Міла - найкраща мама!
За словами Кутчера, вони з Куніс обидва зрозуміли, що немає нічого прекраснішого, ніж просто бути батьками. А свою обраницю Ештон назвав дивовижною, ідеальною жінкою. "Міла - найкраща мама. Я приходжу з роботи додому, а там все ідеально. Можливо, у неї вдень бувають проблеми, але вона ніколи не скаржиться. Це дивно", - захоплюється зірка серіалу "Дві з половиною людини".

Народження доньки помітно змінило внутрішній світ Кутчера. "Я тільки зараз зрозумів, наскільки сильно можна любити іншу людину", - розчулено зізнався актор. Будучи великим любителем новомодних гаджетів, Ештон порівняв свою дитину з мобільним телефоном. "Коли з'являється дитина, ти ж не знаєш, як вона працює, які у неї характеристики", - жартує співак.

Актор підтвердив інформацію, що вони з Мілою вирішили відмовитися від няні. "Ми самі справляємося", - запевнив щасливий татусь, а Еллен і глядачі закидали його в оваціях. Ештон любить проводити час зі своєю спадкоємицею (а він, до речі, був нещодавно визнаний найбільш високооплачуваним телевізійним актором ), спостерігати за тим, як вона знайомиться з навколишнім світом і вивчає себе в дзеркалі.

Кутчер дорожить кожною миттю, проведеною з Уайятт Ізабель. Він ловить всі її гримаски, сплески емоцій, намагається максимально швидко зрозуміти, що потрібно зробити, щоб вона не плакала. Про зрілість і мудрість актора говорить той факт, що він усвідомлює - щоб краще розуміти свою дитину, потрібно постійно бути поруч з нею. Саме тому і Кутчер і Куніс стали домосідами і відмовилися від світських тусовок і прем'єр заради простих життєвих радощів.