Джамала відкрила двері у свій дім і показала новонародженого малюка

Популярна українська співачка і переможниця "Євробачення 2016" Джамала, яка в посивіння місяці вагітності активно публікувала в соцмережі Instagram яскраві знімки з красивих фотосесій, нещодавно народила сина.

А практично відразу після виписки з пологового будинку зірка з чоловіком і дітьми вирушила до Туреччини на відпочинок. Але тепер вона повернулася і вже показує знімки з України. Так, нещодавно зірка вирішила відкрити фанатам двері у свій будинок - вона показала милі сімейні фото з дітьми і чоловіком.

"Бути мамою - найскладніша робота у світі! Ти як вічний двигун — не вимикаєшся ніколи. Повертаєшся додому після концерту, лягаєш спати і раптом згадуєш, що на завтра немає фаршу на суп з фрикадельками. Під час інтерв'ю раптом ловиш задумливий погляд журналіста, який не може згадати наступне питання. І ти, користуючись паузою, теж йдеш в свої думки... І згадуєш, що не замовила в інтернет-магазині памперсів на 2 різних розміри. На вулиці під час фотосесії для глянцевого журналу раптом помічаєш, що Емірка зовсім не готовий до осені. Де ж купити черевики, светри і куртки... А Селім? Чи є чоловічки для грудних з начосом?

У студії під час роботи над новою піснею твій погляд застигає на дивані. І ти раптом розумієш, що у твоїх дітей немає справжнього дитячого ліжка. Той самий, про який ти мріяла. А звичайний нудний розкладний диван хоч і функціональний, але зовсім не для дітей. І ще дуже-дуже-дуже великий список думок, які крутяться у твоїй голові! Я знаю, вам все це знайоме! P. S. Так, до речі, я придумала таке ліжко для двох дітей і одного дорослого. Дякую @fifiland_com.ua, що реалізували маленьку мрію", - написала Джамала.

View this post on Instagram

Быть мамой — самая сложная работа в мире! Ты как вечный двигатель — не выключаешься никогда. ⠀ Возвращаешься домой после концерта, ложишься спать и вдруг вспоминаешь, что на завтра нет фарша на суп с фрикадельками??‍♀️??‍♀️ ⠀ Во время интервью вдруг ловишь задумчивый взгляд журналиста, который не может вспомнить следующий вопрос. И ты, пользуясь паузой, тоже уходишь в свои мысли... И вспоминаешь, что не заказала в интернет-магазине памперсов на 2 разных размера. ⠀ На улице во время фотосессии для глянцевого журнала вдруг подмечаешь, что Эмирка совсем не готов к осени. Где же купить ботинки, свитера и куртки... А Селим? Есть ли человечки для грудных с начёсом? ? ??‍♀️ ⠀ В студии во время работы над новой песней твой взгляд застывает на диване. И ты вдруг понимаешь, что у твоих детей нет настоящей детской кровати ? Той самой, о которой ты мечтала. А обычный скучный раскладной диван хоть и функциональный, но совсем не для детей ?????‍♀️ ⠀ И ещё очень-очень-очень большой список мыслей, которые крутятся в твоей голове! Я знаю, вам всё это знакомо! ? ⠀ P.S. Да, кстати, я придумала такую кровать для двоих детей и одного взрослого. Спасибо @fifiland_com.ua, что реализовали маленькую мечту ❤️ ⠀ Ph. @olga_murzaeva_ Костюм @jul.com.ua Детская мебель @fifiland_com.ua

A post shared by Jamala (@jamalajaaa) on

Знай.ua