Єфросиніна знайшла шматочок раю в Україні, у земляків є привід для гордості: "У будь-якій точці світу"

Маша Єфросиніна прославилася не тільки на телеекранах. Вона також відома, як один з провідних українських інста-блогерів.

Маша активно подорожує по нашій країні і розповідає читачам про цікаві місця в нашій країні. Одне з них з'явилося в нашій країні порівняно недавно, і знаходиться воно у Львові. Маша у своєму Instagram опублікувала відео з цього місця.

Маша опублікувала запис про свій візит до скульптурного парку Львова. Маша опублікувала відео і докладний опис про це місце. Єфросиніна зазначила, що цей парк визнаний світовою спільнотою, і створювався більше 6 років. Єфросиніна зазначила, що люди, які приїдуть сюди, отримають враження на все життя.

"Вхід вільний для всіх бажаючих-головне, не лінуйтеся, приїжджайте! І випробуйте ту гордість за наших талановитих художників, якою сьогодні переповнена я!!!",- резюмувала Єфросиніна.

View this post on Instagram

Это Львов, детка! Отныне, находясь в любой точке мира, вы сможете с гордостью заявлять, что Украина может гордиться не только нашими спортсменами, артистами, художниками и духом свободы! А и настоящим, признанным мировым сообществом Современным Скульптурным Парком! Проект, создававшийся более шести лет; около сорока невообразимой красоты скульптурных сооружений, расположенных на гектарах земли, подарят вам тот вид впечатлений, которые «на всю жизнь». Вход свободный для всех желающих - главное, не ленитесь, приезжайте! И испытайте ту гордость за наших талантливых художников, которой сегодня переполнена я!!! @park_3020 живи, наполняйся, разрастайся, вдохновляй!!!! #восторг П.С. Подробности в сториз. Предвкушая ваши вопросы по платью: это мои любимые @d_angelann ?

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Запис Маші сподобалася користувачам. Всього за 21 годину вона зібрала близько 36 000 лайків.

Знай.uа