Кеті Топурія вагітна

Солістка групи «А'studio» Кеті Топурія стане мамою в кінці весни 2015 року. Для неї це буде первісток, а для її чоловіка - вже друга дитина.

Кеті Топурія вагітнаЧи не кожен гість на весіллі солістки «А'studio» і бізнесмена Лева Гейхмана у вересні 2013-го бажав їм спадкоємців. Мріяла про це і Кеті, а поки їздила на гастролі, брала участь у світських заходах, розробляла і просувала власний бренд одягу. У квітні Топурія виклала в блозі зворушливу фотографію, на якій вона тримає новонародженого. Співачка приїжджала привітати з поповненням подругу. А до кінця весни 2015 року їй і самій треба відчути цю радість. «Кеті дійсно вагітна, я дізнався про це півтора місяця тому, - каже бізнесмен Аліко Арчуадзе. - Усі рідні, самі Лев і Кеті щасливі. Дай бог їм і малюкові здоров'я!»


Це буде перша дитина співачки, у її чоловіка - друга. До шлюбу з Кеті у Лева народилася дочка Соня, яка, до речі, відмінно ладнає зі знаменитою мачухою. В одному з інтерв'ю співачка поділилася: «В ідеалі хочу трьох дітей, але спочатку треба народити одного. Все життя мріяла про дівчинку, але чоловік так багато говорив мені про хлопчика, що я зрозуміла: теж хочу сина. І мені здається, виховаю його краще, ніж дівчинку: я сама з хлоп'ячим характером, така трохи жорстка».