Ріаnобой заманив Джамалу на природу - трималися за руки за столиком "на самоті"

Дмитро Шуров, соліст гурту Pianoboy, поділився світлинами з процесу зйомок нового кліпу на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Сюрпризом на світлинах є Джамала.

Виконавці готуються до релізу нової спільної пісні під назвою “Ендорфіни”.

Світлини показують як красу природи, на якій вирішили знімати кліп, так і потаємні процеси навколо знімального процесу, які ніколи не потрапляють в кадр, а тому залишаються непоміченими. Великі екрани, щоб відбивати світло, важка техніка, велика кількість людей, щоб контролювати і координувати. Зйомки кліпу - надзвичайно складно. На жаль, співак не залишив геопозначки - тому складно сказати, де можна знайти таку красу: насичена зелень пологих валів, поодинокі дерева.

З показаних матеріалів складно конструювати зміст кліпу, але наразі точно відомо, що на столі, за яким сидітимуть співаки, стоятиме турка. Відомо, що на артистах одяг світлих кольорів. Джамала має красиву сукню з відкритими плечима, а Шуров одягнений у світлий костюм-двійку і футболку темнішого кольору. На одній зі світлин вони тримаються за руки за столиком.

Знай