Оля Полякова під Кабміном влаштувала мітинг з іншими зірками

Українська співачка Оля Полякова виявилася ще тою революціонеркою. Артистка анонсувала, що збирається прийти під стіни Кабінету Міністрів, аби відстояти права працівників музичної індустрії.

Спочатку Оля Полякова записала гнівне звернення. Вона виклала в своєму інстаграмі відео, де стверджує, що українських зірок дискримінують під час карантинних обмежень в країні.

Зірка заявляє, що вона вже декілька місяців знаходиться в прихованій депресії і очікуванні чуда. Вона розповіла, що сподівалась, що хоча б влітку з'явиться можливість провести концерти. Але її все ж не було, так само, як і немає можливості зробити це восени.

"Навіть те, як мають проводитись концерти – це не концерти. Це мука як для глядачів, так і для артиста", – каже Полякова.

Оля зізналась, що всі її 4 концерти, заплановані на вересень, не відбудуться. А велике шоу, що мало відбутися 26 жовтня теж під загрозою через незрозумілу для Олі постанову Кабінету Міністрів. Також вона повідомила, що одним артистам можна проводити концерти, а іншим ні. Наприклад, в Києві вільно виступав російський співак.

View this post on Instagram

#наснечують #равныеправадлявсех Завтра, 3-го сентября, встречаемся под стенами КМУ (ул. Грушевского,12/2) с 11:00 до 14:00! ?? @k.a.d.n.a.y @kekeliavera @tina_karol @omut_official @gorbachovaolga @the_hardkiss @santadimopulos @kamenskux @cybulskaya @da_astafieva @vadimlisa @secretservice_ea @mikeyasinsky @alexandruboroda @ververa @monatik_official @vkozlovskiy @misharomanova @mishvirmish @tayanna_reshetnyak @tarabarova @dzidzio @leragornostay @lesia_nikituk @sergeiperman @realpotap @alyona.alyona.official @alekseev_officiel @nataliya_mogilevskaya @thejerryheil @anastasia_domination @olegg.vynnyk @maruvofficial @alinapash @vostokova_official @viktorpavlik @viniarskaya @ponomaryovoleksandr @alexanderkrivoshapko @anton_savlepov @max_barskih @bilyk_iryna

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

Вона свого слова дотрималася. Вранці 3 вересня Полякова разом з іншими представниками української музичної профспілки провела мирний мітинг.

Члени профспілки вимагають від влади не допустити повного занепаду індустрії, долучитися до діалогу з представниками сфери й спільними зусиллями створити план виходу з кризи. Активісти обурені вибірковими обмежувальними заходами з боку Уряду, які, за їхніми словами, ставлять одних організаторів концертів в більш привілейоване становище у порівнянні з іншими. Тож закликають владу надати всім представникам музичної індустрії рівні права й можливості.

У зв’язку з продовженням карантину Кабінет Міністрів заборонив проведення концертів у закладах, для яких їх організація не є основним видом діяльності. Однак, члени профспілки наголошують на тому, що таке рішення остаточно зруйнує українську музичну індустрію й додають: постанова Кабміну є порушенням Конституції України.

Багато читаю у своїх соцмережах: от артисти, ви що, найбідніші? По-перше, тут артисти не лише топешелону. Тут і кавер-бендам, і музикантам, які працюють на майданчиках, заборонено працювати. І ви не забувайте, що дуже багато людей обслуговує цю індустрію. Це звукорежисери, світлотехніки, костюмери, режисери, танцівники, гримери. Це сотні тисяч людей, які залишаються в цих умовах без роботи. Тому я за те, щоб концерти відбувалися безпечно, я за те, щоб розуміти, кому можна і чому одним можна, а іншим – ні. Дозвольте це всім з жорсткими обмеженнями і тоді стежте за тим, щоб ці обмеження дотримувалися
закликала Полякова

Ініціативу Української музичної профспілки масово підтримали зірки та діячі сфери. У соцмережах українських артистів також набирає оберти флешмоб на підтримку мітингу під назвою #НасНеЧують. До нього долучилися alyona alyona, гурт YUKO, репер Freel та інші зірки.

11 серпня було зареєстровано Українську Музичну Профспілку. Представники локальної музичної індустрії об’єдналися з метою створення сучасного законодавства, інвестиційного клімату та релевантної податкової політики для всіх діячів сфери, а також захисту їхніх інтересів та поліпшення умов праці.

ТСН