Скарлетт Йоханссон все-таки вийшла заміж

Всі чекали цієї події більше року. Було відомо, що актриса Скарлетт Йоханссон і її наречений французький журналіст Ромен Дор'як не хочуть робити гучне весілля. Але те, що воно буде таємницею - всі теж не хотіли вірити.

Скарлетт Йоханссон все-таки вийшла заміж
Тим не менш, це так. У жовтні цього року пара одружилася. Про це не знав ніхто до сьогоднішнього дня, були лише припущення, коли наприклад актриса з'явилася на благодійному вечорі Champions of Rockaway Hurricane Sandy Fundraiser в Нью-Йорку зі своїм братом-близнюком Хантером і обручкою на пальці.

Пара планувала одружитися вже давно - з січня цього року. Але через вагітність акторки весілля довелося перенести. Але після того, як Скарлетт народила доньку Роуз Дороті, їм нічого не заважало.

Сьогодні близькі Скарлетт Йоханссон і Ромена Доріака підтвердили, що дійсно закохані таємно обмінялися клятвами 1 жовтня в Філіпсбурзі, штат Монтана.

Цікаво, що з Роменом Доріаком, колишнім шеф-редактором французького арт-журналу Clark, а нині директором PR-агентства, актрису познайомив тату-майстер по імені Fuzi.