Де відпочити в листопаді

Останній осінній місяць для відпустки цілком підійде, якщо правильно вибрати місце. Отже, сьогодні ми розповімо вам, де все-таки можна відпочити в листопаді. Якщо у вас відпустка припадає на листопад, то не впадайте у відчай. Адже наша планета дуже велика, і коли в одному місці йде сніг, то в іншому - яскраво світить сонце.

Де відпочити в листопаді
Пляжний відпочинок

Якщо ви шукаєте, де відпочити в листопаді, засмагаючи на пляжі і купаючись в теплій водичці, то ось вам невеликий перелік країн:

- Європа: Іспанія (тільки Канарські острови);
- Азія: розв'язний Таїланд, загадковий В'єтнам, Ізраїль з його святинями і узбережжями трьох морів, розкішні ОАЕ, барвиста Індія, затишна Шрі-Ланка;
- Африка: Єгипет, де ціни низькі, а сервіс на вищому рівні; чудовий Туніс, неймовірний Марокко і невимушений Маврикій;
- Новий Світ: волелюбна Куба, пекуча Мексика, яскрава Домінікана.

Звичайно, кожна держава має власні плюси і мінуси, навіть курорти в одній країні можуть відрізнятися кліматом і звичаями, але в більшій мірі тут тепло і сухо, а якщо станеться дощ, то тільки для того, щоб внести в розпечене повітря приємну свіжість.

Насичена екскурсіонка

Якщо ви не любите проводити відпустку, ніжачись під сонцем на розпеченому піску, то вибирайте країни, де можна з головою зануритися в їхню культуру та оглянути історичні пам'ятки. Плюс такого відпочинку у його помірній ціні і невеликій кількості відпочиваючих. Отже, можна відвідати наступні місця:

- Європа: Чехія (Прага з незліченною кількістю музеїв і замків, Карлові Вари з лікувальними водами і повітрям), Австрія (зокрема Відень з його кав'ярнями і театрами), Швеція, Італія (обов'язково відвідай Рим і Ватикан), Данія, Норвегія, Бельгія, Німеччина;
- Азія: Японія (Токіо), Індія (цвях поїздки - Тадж-Махал в Агрі), Китай, де все ще височіє Велика Китайська стіна;
- Новий Світ: США (Нью-Йорк).

Якщо огляд визначних пам'яток вас не приваблює, то плануйте відпочинок так, щоб побувати на веселих заходах. На початку останнього осіннього місяця Європа відзначає Хелловін веселими ходами всякої нечисті, що вимагає солодощів. У Німеччині в середині листопада починається карнавал, у Франції проходить свято молодого вина. В Голландію варто заїхати, щоб стати глядачем і навіть учасником Конопляного кубка, а в Таїланд - щоб потрапити на банкет для мавп і свято слонів.

Ви переконалися самі, що є велика кількість місць на Землі, де відпочити в листопаді все-таки вийде. Приємної подорожі!