Анна Семенович збентежила шанувальників знімком без макіяжу (фото)

Анна Семенович останнім часом часто дивує своїх шанувальників несподіваними образами. Спочатку вона показала себе в образі брюнетки, пізніше опублікувала зворушливий дитячий знімок з мамою, а тепер розмістила в Мережі фото без макіяжу, яке викликало неоднозначну реакцію підписників.

Анна Семенович збентежила шанувальників знімком без макіяжу (фото)
На сторінках Instagram зірки з'явився знімок, зроблений під час відпочинку артистки. На ньому Анна сидить за столиком прибережного кафе з освіжаючим коктейлем в руках. Фото зроблено перед заняттям дайвінгом, яким, очевидно, захопилася на канікулах Семенович. В коментарях читачі залишили безліч критичних зауважень, однак співачка відреагувала на них незворушно. «Не заздріть, дівчатка», - написала вона.

Нещодавно Анна зізналася, що багато на що готова піти заради нових цікавих проектів, так що, цілком можливо, що незабаром вона здивує фанатів ще більш сміливим чином. «Я абсолютно не боюся експериментувати із зовнішністю, - зазначила зірка. - Заради ролі я готова і поголитися налисо, і перефарбуватися, скажімо, в рожевий або блакитний колір. А що в цьому поганого? Волосся - не зуби, відросте!».