Робіна Вільямса підштовхнули до самогубства фінансові проблеми

Незадовго до смерті відомий американський комедійний актор Робін Вільямс розповів своїм близьким друзям про серйозні фінансові проблеми. Про це у вівторок з посиланням на оточення загиблого повідомило видання Radar Online.

Робіна Вільямса підштовхнули до самогубства фінансові проблеми
"Все, про що він міг говорити, були серйозні фінансові труднощі, - розповів один з його друзів. - Робін звучав відсторонено. Всі знали його як дуже щедру людину і для друзів, і для родини, особливо, коли він був на гребені успіху, він був готовий допомагати кожному, кому потрібна допомога".

Крім того, за даними джерела, Вільямс відчував крайнє розчарування у зв'язку з необхідністю братися за ролі, які він не хотів виконувати, проте був змушений підписати контракти з телеканалами і кіностудіями заради фінансового благополуччя сім'ї. Вільямс, за даними видання, не мав великого бажання грати в новому фільмі "Місіс Даутфайр".

"Створення сіквелів ніколи не було цікаво Робіну, і він не був натхнений роллю в стрічці "Місіс Даутфайр", робота над якою повинна була початися в кінці року", - повідомив співрозмовник Radar Online.

Як стало відомо британському виданню The Daily Telegraph, 63-річний актор, стан якого колись оцінювався в £75 млн (близько $126 млн), скаржився на те, що значну частину цієї суми йому довелося віддати в якості аліментів двом колишнім дружинам. Крім того, як зазначає газета, незадовго до смерті Вільямс намагався продати своє ранчо в Каліфорнії площею 600 акрів, для того щоб отримати додаткові кошти.