Чому ви не можете схуднути?

Ви успішно худнули, а тепер вага зрадницьки стоїть на одному місці? Це тому що ви допускаєте одну з цих помилок!

Чому ви не можете схуднути?

Занадто багато стресу...
Вчені одностайно заявляють, що від переїдання на тлі стресу можна позбутися за допомогою медитацій. Так що наступного разу, коли ви посваритесь з чоловіком або отримаєте «на горіхи» від начальника, не варто шукати розради в Макдональдсі. Замість цього сходіть на йогу! Однак медитувати ви можете і самостійно. Повільно і глибоко дихайте, постарайтеся очистити голову від думок, максимально розслабте м'язи. Залишайтеся в такому стані не менше 5 хвилин.

... і мало сну
Згідно з дослідженнями, ті, хто спить менше 6 годин худнуть набагато повільніше тих, хто відсипається не менше 8 годин. До того ж у перших часто підвищений апетит. Не вставляйте собі палиці в колеса, засинайте раніше. Нормалізація режиму сну може прискорити спалювання жиру майже в два рази.

Незолота середина
Дослідження показали, що інтервальні тренування найбільш ефективні для спалювання жиру. Наприклад, замість того, щоб бігати в помірному темпі протягом півгодини, біжіть 4 хвилини з середньою швидкістю, максимально прискорьтесь на 1 хвилину, потім продовжуйте бігти ще 4 хвилини. Повторіть такий цикл 5 разів. Інтервальний принцип можна застосовувати до всіх видів тренувань. Вправа вважається високоінтенсивною, якщо при її виконанні ваш стандартний пульс зростає на 70-85%. Розрахуйте максимальний пульс для ефективних занять з допомогою цієї формули: 211 - (64% вашого віку).

Ви недооцінюєте кількість калорій, які їсте не вдома
Ви здивуєтеся, дізнавшись наскільки калорійні страви в місцях громадського харчування! Середній сніданок, обід або вечеря містять близько 1128 ккал! Тому громадське харчування (так, навіть дорогі ресторани!) – це мінне поле для тих, що худнуть. Якщо по волі долі вам все-таки доводиться їсти поза домом, то постарайтеся вибрати страви, які позначені в меню «для тих, що худнуть» або «здорове харчування». Такі страви зазвичай містять менше 500 ккал. Якщо ж ви не знайшли їх в меню, то попросіть принести вам стандартні страви, проте відмовтеся від калорійних соусів і хліба. Якщо ви їсте в компанії, то займайте місце на розі столу, подалі від тарілок з загальними закусками.