ЗМІ викрили вагітність Вікторії Дайнеко

Популярній співачці Вікторії Дайнеко, досі вдавалося всіляко уникати будь-яких розмов про її можливу вагітність, але все ж доведеться визнати, що вона скоро стане мамою. Папараці зробили фотографії, які красномовно свідчать про те, що артистка перебуває в цікавому положенні, причому, аж ніяк не перший місяць.

ЗМІ викрили вагітність Вікторії Дайнеко
Про те, що Вікторія вагітна, світські пліткарі зашепотіли деякий час назад. Однак у той момент співачка повела себе так, ніби нічого такого немає і в помині. Дайнеко стала викладати в свій інтернет-блог фотознімки в сукнях, які підкреслювали особливу стрункість її фігури, а коментарі Вікі при цьому ще більше переконували шанувальників в тому, що розмови про вагітність співачки - всього лише пустопорожні вигадки.

Однак, схоже, що співачка все-таки не була чесна, і насправді вона чекає дитину, причому знаходиться не на такому вже й маленькому терміні. Репортерам вдалося сфотографувати Вікторію Дайнеко на московській автозаправці. На цих знімках плаття зірки, хоча і просторе, так обліпило живіт через вітер, що сумнівів бути не може - скоро артистка народить.

Нагадаємо, у квітні 28-річна виконавиця вийшла заміж за 22-річного барабанщика музичної групи, попередньо переживши низку невдалих романів. Цей шлюб молодих людей після вельми нетривалих стосунків багато хто визнав поспішним, але тепер зрозуміло, чому пара вирушила в ЗАГС.

ЗМІ викрили вагітність Вікторії Дайнеко

Останнім часом Дайнеко посилено уникає громадських місць і публічних заходів, мабуть, не в останню чергу тому, що її вагітність замаскувати вже неможливо.