Джонні Деппу дорікають розбещеністю дочки

На зірку Голівуду Джонні Деппа напали з обвинуваченнями захисники прав дітей та дитячі психологи. 16-річна дочка знаменитого актора взяла участь у вельми провокаційній «дорослій» рекламі бренду Chanel.

Джонні Деппу дорікають розбещеністю дочки
Актора Джонні Деппа посилено критикують за те, що він дозволив своїй 16-річній дочці Лілі Роуз провокаційно позувати для рекламної кампанії нової колекції сонцезахисних окулярів бренду Chanel. У цю компанію дівчину покликав особисто глава Chanel Карл Лагерфельд. Лілі Роуз представила два різних дизайни сонцезахисних окулярів в колекції Pearl, продаж якої почнеться у вересні.

Джонні Деппу дорікають розбещеністю дочки
Дочка Джонні Деппа і французької актриси і моделі Ванесси Параді з'явилася в рекламі в цілком пристойному платті, але критику викликав не одяг Лілі, а її вельми двозначна поза. Сам бренд описав нову модель, як "дитячу ляльку у світі, просякнутому радістю і жіночністю". "Лілі Роуз чудова, вона дівчинка з нового покоління, що володіє всіма зоряними якостями", - заявив 81-річний Карл Лагерфельд, який особисто фотографував дочку Джонні Деппа.

Джонні Деппу дорікають розбещеністю дочки
"Підлітки ні психологічно, ні емоційно, ні інтелектуально не можуть впоратися з тиском, під впливом якого вони виявляються при подібного роду модельній роботі, - каже дитячий психолог доктор Мішель Елліот. - Я б не дозволила моїй дочці стати моделлю в такому віці. Не думаю , що діти здатні витримувати цей тиск. Дослідження показують, що навіть вважають себе цілком дорослими 16-річні підлітки все одно стикаються з величезними проблемами. Ми знаємо наслідки цих проблем, і вони не вселяють оптимізму ".

Свій модельний дебют Лілі Роуз зробила під час минулорічної фотосесії для австралійського модного журналу Oyster, коли їй було всього 15 років.