У Павла Волі і Ляйсан Утяшевої народилася дочка

6 травня ця яскрава пара шоу-бізнесу вдруге стала батьками. Пологи проходили в американській клініці Memorial Regional Hospital. Артист не став приховувати від преси і шанувальників ім'я новонародженої, яке вони з дружиною придумали заздалегідь - дівчинку назвали Софією.

У Павла Волі і Ляйсан Утяшевої народилася дочка
Ще в березні 36-річний шоумен Павло Воля відвіз свою вагітну дружину подалі від московської суєти - в Майамі. Саме в цьому прибережному містечку в травні 2013 року з'явився на світ їхній первісток Роберт, там же народилася і його сестричка. Як скоро щасливі батьки повернутися на батьківщину, поки невідомо.

Колишня гімнастка Ляйсан Утяшева особисто повідомила через соцмережі про чергове поповнення в її родині, але не стала розкривати такі подробиці, як зріст і вагу новонародженої: «Ми щасливі, тепер нас 4. У нас народилася донька!» Незабаром її прикладу послідував і чоловік, опублікувавши смішне фото з хештегом # папализнувмаму.

У Павла Волі і Ляйсан Утяшевої народилася дочка


«Ми найщасливіші на світі! Тепер нас четверо: Павло, Ляйсан, Роберт і Софія. Дочка, з днем ​​народження! Лясенька, ти моя героїня! Чемпіонка! Господи, дякую! »- написав гуморист, не приховуючи своїх емоцій.

В одному зі своїх інтерв'ю дідусь 29-річної спортсменки Султангарей Адільгареєвич розповідав, що вагітність у Ляйсан проходила легко. Американську клініку їй порадила її московський акушер-гінеколог, вона ж і організовувала весь процес пологів. А до роботи Утяшева планувала повернутися вже влітку, коли почнуться зйомки другого сезону шоу «Танці» на ТНТ, де вона знову виступить у ролі ведучої.