Колекція Net-a-porter за мотивами фільму "Голодні ігри: і спалахне полум'я"

Представники кінокомпанії Lionsgate і інтернет-магазину Net-a-porter оголосили про співпрацю, в рамках якої буде запущена ексклюзивна колекція за мотивами фільму "Голодні ігри: і спалахне полум'я".

Колекція Net-a-porter за мотивами фільму "Голодні ігри: і спалахне полум'я"
За створення колекції під назвою Capitol Couture взялася Тріш Саммервілл - художник по костюмах другої частини трилогії "Голодні ігри". Колекція складається з 16 предметів, включаючи прикраси і вироби зі шкіри.

"Я дуже пишаюся дизайнерською роботою, яку ми виконали для фільму "Голодні ігри: і спалахне полум'я", і мені здається, що для створення Capitol Couture не знайшлося б кращого партнера, ніж самий передовий на світі онлайн-рітейлер [Net-a-porter]," - вважає Тріш.

"Мода відіграє велику роль в трилогії "Голодні ігри", особливо в серії "І спалахне полум'я", - говорить директор моди Net-a-porter Холлі Роджерс. - Його шанувальники побачать відсилання до нього в нашій колекції. До того ж, вона сама по собі вийшла хорошою, і ми раді представити покупцям можливість придбати речі з лімітованої колекції, створеної одним з найоригінальніших художників по костюмах в сучасній кіноіндустрії" .

Придбати вподобану річ з колекції Capitol Couture можна буде тільки на Net-a-porter починаючи з 22 листопада: на цей день запланована світова прем'єра фільму "Голодні ігри: і спалахне полум'я".