Володимир Дантес зробив пропозицію Наді Дорофєєвій в прямому ефірі

Стосунки пари тривають більше трьох років: за цей час Надя і Вова неодноразово обговорювали весілля, і навіть встигли пройти неофіційну реєстрацію шлюбу на відпочинку в Будапешті. 16 березня - День народження Надіної мами, привітати яку, Вова запропонував своїй дівчині в прямому ефірі радіо «Люкс ФМ», де він працює ведучим. Співачка не здогадувалася, що після теплих слів її мамі, Вова збирається на всю країну зробити пропозицію коханій!

Володимир Дантес зробив пропозицію Наді Дорофєєвій в прямому ефірі
"Мене просто переповнюють емоції! - ділиться Надя. - Справа в тому, що Вова зробив мені пропозицію ще два роки тому, але з весіллям ми не поспішали. Торік я жартома сказала, що пропозиція вже не рахується. Тому дійсно не очікувала такого, це справжній сюрприз, який не закінчився в прямому ефірі!

Коли я дзвонила Вові, щоб разом з ним привітати маму, я їхала з подругами в машині. Виявилося, що вони всі знали: мою реакцію зняли на відеокамеру! Ми повинні були їхати в ресторан, але несподівано зупинилися біля парку, я вийшла і побачила Вову з шикарним букетом квітів! Він став на одне коліно, ще раз запитав мене, чи стану я його дружиною, і після мого позитивної відповіді надів мені кільце «Tiffany», про яке я мріяла!
Зараз ми вирушаємо святкувати цю подію, і обговорювати подробиці нашого весілля!"