Як зберігати косметику: кращі ідеї та лайфхаки

Кожній дівчині потрібен свій персональний куточок, в якому можна зберігати косметику та парфуми. Але як зробити це в маленькій кімнаті, щоб було зручно і красиво? Ми зібрали для вас найгеніальніші ідеї організації б'юті-простору!

Як зберігати косметику: кращі ідеї та лайфхаки
Приклейте невеликі магніти на задні поверхні упаковок косметичних продуктів, і використовуйте для їх зберігання металеву дошку. Це заощадить місце і додасть родзинку інтер'єру (дошку можна розмалювати або обклеїти кольоровим папером).

Зарубіжні блогери для зберігання своїх божевільних колекцій косметики масово скуповують всілякі білі комоди . Але ж нам не потрібна для цього ціла шафа! Хоча для прихильниць «культурної» організації простору виробники придумали настільні міні-комоди з прозорого пластику. В такі шухлядки дуже зручно складати свій щоденний косметичний арсенал, щоб продукти завжди були під рукою, коли потрібно зробити або підправити макіяж.

Ці комоди коштують не дорого, не займають багато місця, а завдяки прозорим стінкам відразу видно, що де лежить.

Також, щоб розкладена косметика через свої гладкі упаковки не ховзала в шухлядах косметичного столику, можна постелити на дно каучукову або іншу тканину, лежачи на якій ваша "косметична зброя" точно не буде нікуди "тікати".

Пензлі для макіяжу зручно зберігати в спеціальному чохлі, але якщо тобі не потрібно носити їх з собою, можна по-різному розмістити їх будинку. Приміром, розклавши по баночках з декоративними каменями або в футляри для окулярів.

Парфумерні скарби будуть гармонійно виглядати на спеціальній підставці, хоча також цілком підійде і полиця для спецій.