Медики склали рейтинг дієт і назвали кращу

Американський журнал U. S. News & World Report склав рейтинг, в якому проаналізував переваги та недоліки сорока однієї популярної дієти. Переможцем рейтингу стала дієта Dash, заснована на фруктах, овочах, злакових продуктах. Втім, зазначають дієтологи, Dash визнана кращою вже п'ятий рік поспіль.

Медики склали рейтинг дієт і назвали кращу
Цей дієтичний рейтинг, який щорічно публікується журналом U. S. News & World Report, складається експертною групою з дванадцяти дієтологів, кардіологів та ендокринологів. Фахівці вивчають зразки меню всіх відомих режимів живлення: від «тих, що роблять худими» до діабетичних та інших лікувальних. Мета, за словами ведучої рубрики «Здоров'я» U. S. News & World Report Анжели Хаупт, - «скласти класифікацію дієт таким чином, щоб люди самі обирали собі план, який підійде їм краще всього».

По ефективності Dash обійшла навіть такі дві системи, як дієта «Терапевтична зміна способу життя», яку зазвичай рекомендують людям, які страждають підвищеним рівнем холестерину, і суворий низькокалорійний «режим Майо». Ці дві дієти зайняли, відповідно, друге і третє місця.

У хвості рейтингу опинилася палео-дієта, що складається з м'яса, риби і овочів, а на останньому місці - знаменитий «білковий режим» доктора Дюка.

«Сувора білкова дієта - джерело проблем, - стверджує провідний фахівець проекту, доктор Ніна Коен-Коубі. -

Вона провокує розлади харчової поведінки. Продукти «забороненої групи» починають викликати в людей тривогу.

Деяким моїм пацієнтам довелося заново вчитися їсти нормально: наприклад, один, який привчив себе не їсти нічого, крім м'яса, боявся набрати вагу від ложки рису».

Цікаво, що кращими в категорії «Дієта для схуднення» лікарі визнали метод «Вагоспостерігаючий», заснований на підрахунку пунктів (кожному продукту присвоєно певну кількість «одиниць», які розраховані, виходячи з калорійності, вмісту жиру та клітковини). Другого ж місця удостоївся «Середземноморський режим», який містить багато фруктів, овочів, зернових і оливкової олії в поєднанні з м'ясними і молочними продуктами.