Чотири продукти, які жінкам варто включити в свій раціон

Дієтичні потреби чоловіків і жінок різняться, оскільки у чоловіків більше м’язової маси, ніж у жінок, а також більш високий рівень метаболізму.

При цьому жіночий організм щомісяця зазнає змін, пов’язані з циклом, тому їм може вимагатися більше вітамінів і мінералів. Складаючи раціон, варто включати в нього ці чотири продукти.

Жирна риба

Для жінок важливо їсти жирну рибу один-два рази на тиждень, оскільки в ній багато заліза і омега-3 жирних кислот.

Молочні продукти

Одна з серйозних проблем зі здоров’ям, з якою стикаються жінки в усьому світі – дефіцит кальцію. Тому їм рекомендовано вживати молочні продукти. Це допоможе посилити міцність кісток. Крім того, такі продукти як йогурти допомагають поліпшити стан кишечника.

Бобові

Вони зменшують ризик хронічних захворювань та ожиріння, допомагають контролювати кров'яний тиск та рівень холестерину у крові. Квасоля та бобові багаті на рослинний білок, клітковину, вітаміни групи В, залізо, фолат, кальцій, калій, фосфор і цинк.

Помідори

Помідори містять лікопін та можуть допомогти в захисті від раку молочної залози. У них також містяться антиоксиданти, які допомагають запобігти окислювальний стрес, що позначається на якості шкіри.