Дженніфер Лопес шокувала надто відвертою сукнею (фото)

Всесвітньо відома артистка відсвяткувала своє 46-річчя, з'явившись з цієї нагоди в запаморочливому плаття, яке тепер бурхливо обговорюється в ЗМІ. Перед фотокамерами Дженніфер Лопес постала в черговому шедеврі із серії «голі сукні», причому цього разу її вбрання за ступенем своєї відвертості перевершило найсміливіші туалети зірки.

Дженніфер Лопес шокувала надто відвертою сукнею (фото)
Дженніфер відзначила свій 46 день народження в одному з модних містечок Нью-Йорка - ресторані 1 Oak. На діві в цей вечір було донезмоги екстравагантне чорне плаття, яке відкривало зіркове тіло настільки, наскільки це взагалі було можливо.

Наряд представляв собою конструкцію з прозорих вставок, бретелей і декількох шматків щільної тканини, що прикривала тільки найбільш інтимні ділянки. Зокрема, по максимуму були оголені (точніше обтягнуті прозорою сіткою) пишні стегна артистки, красномовно підкреслюючи тим самим відсутність нижньої білизни.

Дженніфер Лопес шокувала надто відвертою сукнею (фото)
Відзначимо, що фігура зірки в 46 років виглядає просто чудово. Але занадто відверте плаття, одягнуте навіть на таке гарне тіло, як у Дженніфер Лопес, все одно здатне підкреслити всі проблемні місця. Так, було помітно, що бретелі сукні впиваються в тіло, а стегна і сідниці зірки покриті целюлітом.

Примітно, що модні експерти вже критикували Лопес за пристрасть до нарядів, що показують занадто багато тіла. Через це артистка потрапляла в списки найбільш вульгарно одягнених зірок.