«Велика війна показує істинні портрети». Маша Єфросиніна висловилася про конфлікт Козловського і Кондратюка

Українська телеведуча та громадська активістка Маша Єфросиніна відреагувала на скандал із військовою зарплатнею Віталія Козловського, який нині є бійцем четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Рубіж.

Днями Козловський підтвердив, що Ігор Кондратюк забирає у нього частину зарплатні військового. Суперечка Козловського та Кондратюка триває понад 10 років. Артист, який порушував авторське право, виплатив уже мільйон гривень і залишилося ще два. Єфросиніна в Stories зазначила, що велика війна «показує істинні портрети всіх».

«Я, як людина, яка з 1998 року живе і працює у сфері нашої культури й шоубізнесу, яка бачила появу абсолютно всіх фігур і діячів, які сьогодні або супер знамениті, або пропали… все одно, мабуть, ніколи не звикну до того, як велика війна показує істинні портрети всіх. І як іноді ці портрети радикально відрізняються від того, якими вони були у моєму сприйнятті 25 років тому», — зазначила ведуча.

Раніше Кондратюк повідомив, що на його користь згідно з виконавчим впровадженням стягується 1/5 частина зарплатні Козловського. Стягнення проводять згідно із законом.

NV