Психолог розповів, як закрутити роман із зіркою

Хто з нас не мріяв закрутити роман із зіркою? І,якщо зізнатися, такі думки відвідують нас не тільки в молодому шкільному віці біля плакату свого кумира з популярного бойзбенду, але і в 30 років ми ні-ні, та й задивимось на улюбленого актора з думкою "А що якби я була з ним...".

Психолог розповів, як закрутити роман із зіркою
1. Не поспішайте!

Ніколи не варто приймати на себе зобов'язання, керуючись лише емоціями. Перебуваючи в потоці сцени і виступів, неможливо об'єктивно осмислити те, що відбувається в особистому житті. Знайдіть час для спільної розмови і розподіліть всі зобов'язання так, щоб кожен з партнерів рівною мірою був задіяний в житті сім'ї. Якщо на одному фінансове забезпечення у більшій мірі, то на іншому такою ж мірою повинна бути інша турбота про сім'ю. Ви не повинні наважуватися на створення довгострокових відносин, поки не будете знати один одного, принаймні не менше дев'яти місяців. Саме такий строк дозволяє більшості людей дізнатися кращі сторони і недоліки один одного і, живучи разом, на практиці з'ясувати, чи витримає партнерство перевірку часом.

2. Не ревнуйте!

Вам доведеться бути готовим гармонійно поєднувати сім'ю з роботою вашого обранця, а це означає зустрітися з натовпом прихильниць. Далеко не кожна жінка з гідністю витримає таку увагу до свого коханого з боку великої кількості обожнюючих його красунь. Часто публічні люди приховують своє сімейне становище, щоб не втрачати бали в очах прихильниць або ж статус сім'янина може йти врозріз з їх способом поганого хлопця.

3. Шукайте схожість.

Дослідження вчених показують, що партнери в шлюбі зупиняються на собі подібних. Шлюби людей, які відрізняються один від одного іноді виявляються успішними, але спільне життя, де немає непорозумінь, виявляється легше для пари, яка має спільні інтереси і погляди, охочій отримати від життя одне і те ж. Корисно мати щонайменше один-два "наскрізних" інтереси, а також відповідати один одному за віком. Якщо між вами різниця більше 10 років, ймовірно, неминучі такі розбіжності у поглядах, які створять надмірні труднощі для нормального розвитку відносин.

4. Діліть бюджет та обов'язки.

Як правило, в публічних сім'ях гонорари одного партнера переважають. У той час як другий партнер (краще якщо це буде жінка - тоді ролі в родині стануть правильними) займається більшою мірою побутом і домашніми справами, маючи набагато менший дохід. Щоб у такому випадку відчувати рівний внесок у сім'ю в цілому, жінці необхідно промовляти про те, чим вона займається в будинку, яка відповідальність лежить саме на її плечах. Адже ведення домашніх справ і виховання дітей деколи виявляється набагато складніше ніж виступ на сцені, тому і розподіл бюджету та обов'язків у сім'ї має бути також справедливим, як і ведення всіх сімейних справ і роботи розподіляються справедливо і на рівних правах доступу.

5. Будьте впевнені!

Найголовнішою причиною невдалих шлюбів є невпевненість в першу чергу в собі одного з партнерів, занижена самооцінка, яка ховається за публічним чином деколи дуже стійко. Адже публічні пари можуть відмінно триматися перед камерами, але в рідкісних випадках вони так само щасливі переступивши поріг свого дому.

Власна впевненість в сформованих відносинах і витікаюча з неї рішучість втілити свої наміри в життя - запорука сформованого і міцного, щасливого шлюбу в майбутньому.