Астрологи назвали дати 2015 року, вдалі для весіль та бізнесу

Настав 2015 рік і астрологи вже роблять свої прогнози. Вони впевнені, що є вдалі періоди - на них і потрібно планувати всі важливі справи.

Астрологи назвали дати 2015 року, вдалі для весіль та бізнесу
У 2015 році можна виділити п'ять сприятливих і чотири напружених періоди. Про це в ході прес-конференції в Браузері розповіли астрологи Олена Осипенко, Юрій Буянов і Світлана Буянова.

“Якщо ви хочете відкрити підприємство, почати важливу справу, вийти заміж або одружитися, будь ласка, робіть це в сприятливі періоди“, - порадили астрологи.

Вони пояснили, що ретроградною планета називається тоді, коли її видимий рух змінюється на протилежне. При цьому в сфері діяльності людини, за яку відповідає планета, у цей період спостерігаються “затори на дорозі“. Реалізація планів значно ускладнюється і уповільнюється.

“Період ретроградного Меркурія - це період, несприятливий для початку комерційних підприємств. Нульові дні і затемнення - теж несприятливі періоди для реєстрації підприємств. А з 25 липня по 9 жовтня - ретроградна Венера. У цей період не рекомендується одружуватися, виходити заміж, а також купувати предмети розкоші та дорогоцінні речі“, - розповіли астрологи.

Астрологи назвали дати 2015 року, вдалі для весіль та бізнесу