П'ять речей, які чоловіки не вважають сексуальними

Хоча багато топ-моделей могли б сказати, що чоловіки пускають слину і готові волочитися за всіма, хто має груди і апетитну попку, опитування показують, що це не зовсім так.

П'ять речей, які чоловіки не вважають сексуальними
Хочете - вірте, хочете - ні, але чоловіки дуже розбірливі у своїх уподобаннях. Дослідження показують, що довгих ніг, пишних грудей і сідниць, як у Кім Кардашян, не достатньо, щоб залучити чоловіка.

Вони дуже часто звертають увагу на деталі і відмовляються від будь-якого контакту, якщо їм не подобається якась дрібниця.

Існує п'ять речей, які для чоловіків дуже важливі і на які кожна жінка повинна звертати увагу.

В іншому випадку вам не допоможуть ні краса, ні розкішне тіло, у вас не буде жодних шансів залучити чоловіка. Принаймні, не для серйозних стосунків.

Занадто яскравий макіяж

Темні тіні на повіках, яскрава помада і кілограми тонального крему ніколи не виглядають красиво. Чоловіки люблять природних жінок, а не тих, які виглядають так, як ніби "штукатурили" лице кілька годин. Це відноситься і до парфуму. Ніхто не хоче задихатися. Коротше кажучи, важлива помірність.

Глибоке декольте і міні-спідниця

Зрозуміло, що на таку жінку оглядаються і слинки течуть від виду такої рибки, але рідко який чоловік запросить таку клубну дівчинку додому.
Ліжко - єдине, для чого чоловіки звертають увагу на таких дівчат. Чоловік любить, коли жінка виглядає сексі тільки для нього одного.
А якщо всі можуть бачити пропозиції, він не сприйме вас серйозно, а лише як дівчинку на ніч.

Гучні розмови

Звичайно, чоловіки віддають перевагу жінкам, які вміють себе вести в суспільстві, а не тих, які у компанії завжди голосніше за всіх.
Якщо ви говорите без угаву, не дивуйтеся, що вас цураються чоловіки. Ви відлякуєте їх вже однією своєю балаканиною.

Плітки

Він вислухає плітки, але це не означає, що йому буде дуже приємно.
Чоловіки не терплять пліткарок, оскільки відчувають себе ніяково в їх компанії.
До того ж, це змушує постійно думати, а не чи пліткуєте ви про нього, коли його немає поруч.

Брехня

Чоловіки не люблять дівчат, які брешуть. Якщо чоловік один раз зловить жінку на брехні, він постійно буде думати, а чи не збрехала вона йому ще в чомусь. І ніколи вже не зможе повністю їй довіряти.