Різдвяний шопінг Джолі і її дочок (фото)

Що може бути краще сімейного святкового шопінгу? Так обожнюють проводити час не тільки звичайні люди, але й голлівудські зірки. І навіть під час прогулянки по магазинам Джолі виглядає чарівно.

Різдвяний шопінг Джолі і її дочок (фото)
Папараці застали Анджеліну Джолі разом з дочками Шайло і Захарою під час різдвяного шопінгу. Мама з дочками прогулювалися по магазинах, жартували і перебували у відмінному настрої. Джолі балувала дочок і купувала їм все, що хочеться. Цікаво те, що Анджеліна дозволяє одягатися своїм дітям так, як їм захочеться і не впливає на їх смак в одязі, навіть якщо він здається трохи дивним. Біологічна дочка Джолі і Пітта любить носити костюми для хлопчиків. Вона обожнює джинси, брюки карго і шорти з накладними кишенями. У шафі Шайло не знайти туфельок на підборах - в основному вона носить кеди, кросівки і черевики. Нерідко вона з'являється в піджаках і жилетах, а спортивну футболку може доповнити краваткою.

Різдвяний шопінг Джолі і її дочок (фото)


Зіркова мама частенько балує своїх детей. «Ми дозволяємо дітям бути самими собою і виражати себе так, як хочеться», - зізналася якось Джолі в інтерв'ю. Що стосується інших дітей, то вони одягаються в звичний дитячий одяг.

Різдвяний шопінг Джолі і її дочок (фото)