У "ВІА Грі" знову зміна складу

Шанувальники ще не встигли толком не те що звикнути, а й роздивитися новий склад дітища Костянтина Меладзе "ВІА Гри", як у гурті настають нові зміни.

У "ВІА Грі" знову зміна складу
Ходять чутки, що продюсер хоче звільнити одну з учасниць нового колективу - Мішу Романову. Джерело, наближене до групи, повідомляє, що Міша через зіркову хворобу і важкий характер просто не дає колективу нормально працювати. Анонім назвав дівчину "дивовижною мерзотою". І якщо заміна цієї учасниці вийде, то від неї виграють абсолютно всі: від учасниць гурту і до продюсера. А для самої Романової це стане відмінним уроком.

Сам Костянтин, нагадаємо, так само в одному з інтерв'ю згадував про нелегкий характер підопічної. Меладзе тоді сказав, що Міша трохи жорстка і замкнута, однак йому цікавий її образ і йому хотілося з ним попрацювати. Але, не виключено, що Костянтин просто вже втомився оброблювати цей непіддатливий і невдячний матеріал і простіше буде замінити цю дівчину на іншу учасницю. Подейкують, що новою дівчиною самого сексуального жіночого колективу цілком може стати Юлія Лаута, одна з учасниць реаліті "Хочу у ВІА Гру".

У "ВІА Грі" знову зміна складу
Загрузка...