Чи варто перевіряти відносини на міцність

Ми живемо в 21 столітті, наука зробила крок вперед, ми знаємо багато чого про атоми і кільця Сатурна. І зараз нам здається, що все можна перевірити, випробувати і бути на сто відсотків упевненим у чомусь.

Чи варто перевіряти відносини на міцність
Так, можливо, стілець з "Ікеї" або ліки досліджували сто мільйонів разів. І ви принаймні не боїтеся, що не впадете, коли сядете, і у вас не виросте друга голова після прийому таблетки.

Але коли справа стосується більш тонких матерій, то тут тести перестають працювати і те, що вони показують, абсолютно ні про що не говорить.

З іншого боку, ви збираєтеся пов'язати з людиною своє життя і, звичайно, хотілося б знати заздалегідь, отримати якісь залізні гарантії. «Пильне одне лише серце» - прекрасний статус для соціальної мережі, але у наш раціональний час ми не звикли довіряти своїм почуттям.

У прагненні перевірити свого супутника життя, можна зробити чимало дурниць. Більш того, ви взагалі ризикуєте вашими відносинами.

Наприклад, деякі дівчата для чогось підбурюють своїх подруг, щоб вони пофліртували з обранцем. Якщо він на це не поведеться - значить, можна сміливо виходити за нього заміж.

Життя показує, що для багатьох дівчат ці «жорстокі ігри» закінчуються неважливо: вони у результаті залишаються без подруги і без хлопця. "Ну і що?" - скажете ви. Негативний результат - це теж результат. Навіщо потрібен чоловік, який почне залицятися до вашої подруги? Інша справа, ніхто не знає, як би це все сталося в «нормальному житті», без експерименту. Можливо, ви самі спровокували його на все це.
Причому на позитивний результат теж не варто покладати великих надій. Він не відреагував на вашу подругу, котра кокетувала з ним щосили! Похвально, але зовсім не гарантує його вірність протягом усього життя. Може бути, до речі, ваша подруга зовсім не в його смаку.

Іншими словами такий експеримент - в кращому разі - нічого не дає, але при цьому ви сильно ризикуєте. Чи розумно це затівати? Швидше за все, ні.

Відмовившись від ідеї експерименту, більшість впадає в іншу крайність - стають дуже уважними до дрібниць. Не відчинив переді мною двері? Не розчулився на чуже немовля? Відсунувся від моєї кішки? Може бути, він замислився, на дитину не звернув уваги, а на тварин у нього взагалі алергія? Це все окремо зовсім не означає, що він буде грубим, неуважним і до того ж поганим батьком. Поки не проживеш кілька років разом - цього ніколи не дізнаєшся. А далекосяжні висновки на основі незначних подій - все одно що ворожіння на кавовій гущі.

Якщо ж вам все-таки кортить і хочеться перевірити, то краще всього відправитися разом у подорож. Не у великій готель ол-інклюзів на море, а все зробити самостійно. Причому краще поменше планувань - чим більше спонтанних ідей, тим краще. Тут ви зрозумієте, чи готовий чоловік вас захищати, тягти ваш рюкзак, коли ви втомилися і віддати свій останній бутерброд, коли ви дуже голодні. А також можна буде відчути - як вам з ним. Одна справа в рідному місті, в знайомій обстановці і серед друзів. А інша справа - в країні, де ніхто не говорить англійською спізнитися на поїзд і ночувати на вокзалі. Якщо в цих ситуаціях ви прекрасно лагодите, не готові один одного вбити і сприймаєте все як забавну пригоду - вважайте, що ви отримали певні гарантії.

Втім, життя якраз і прекрасне тим, що в ньому не можна все досконально спрогнозувати. Звичайно, від цього трохи тривожно. Але з іншого боку - якщо ви будете все знати заздалегідь, то це ж дуже нудно і прісно.