Чим насправді чоловіки і жінки відрізняються один від одного

Всі ми знаємо про основні відмінності між чоловіками і жінками. Ми різні не тільки на фізіологічному, але й на рівні психології. Вчені показали, що список відмінностей практично нескінченний.

Чим насправді чоловіки і жінки відрізняються один від одного
Мозок

Берт Паккенберг, датський вчений з'ясував, що в мозку чоловіка клітин більше на чотири мільйони. Але, незважаючи на це, тести, які проводилися для чоловіків і жінок, слабка стать пройшла на 3% краще. А все тому, що у жінок так зване мозолисте тіло. Воно служить «кабелем» між правою і лівою півкулями мозку. Чоловіки мають менше з'єднань між півкулями. А тому можуть робити якісно лише одну справу. Жінка ж без праці може готувати вечерю, заколисувати дитину, дивитися телевізор і розмовляти з подругою по телефону. Чоловіків же краще не відволікати навіть коли вони голяться.

Сон

Чоловіки і жінки сплять по-різному. Електрична активність мозку у чоловіків у сні впаде на 70%, а у жінок - лише на 10%. Відповідь шукаємо в історії первісного суспільства: чоловік - мисливець. Вдома він повинен добре відпочити. Жінка - берегиня вогнища - вона весь час стежить за будинком і дітьми.

Мова

У чоловіків за мову відповідає ліва півкуля, у жінок - два центри - у лівому і правому півкулях. У мовленні чоловіків багато термінів і слів. Жінка ж активно використовує інтонації і емоції. Жінка вимовляє до 8000 слів в день, використовуючи до 3000 звуків і до 10 000 невербальних сигналів. У чоловіка відповідні показники наступні: 4000 слів, 2000 звуків, 3000 жестів.

Орієнтація у просторі

Це ахіллесова п'ята жінки. Для дослідження вчені Азії використовували лабіринти. Результати показали успішні рішення у 92% чоловіків і лише у 8% жінок. Наприклад, припаркувати машину правильно можуть 82% чоловіків і лише 22% жінок. А жінкам, у яких відсутня одна з Х-хромосом, взагалі не слід водити машину.

Слух

Жінки краще розрізняють високочастотні звуки. І тонше чують відмінність тонів. Чоловік краще визначає, де знаходиться джерело звуку.

Дотик

Шкіра жінки чутливіша, ніж шкіра чоловіка, в 10 разів! Чоловіча шкіра товстіша, а тому менш схильна до зморшок.

Зір

Сітківка очей у чоловіків і жінок різна. Палітра кольорів в очах жінки більш яскрава. Жінки бачать півтони, що для чоловіків - рідкість. У жінок також відмінно розвинений периферійний зір, який досягає 180º. Тому при водінні авто жінки рідко пропускають бічні удари. Зір чоловіка - тунельний: він бачить те, що знаходиться перед ним. Але при цьому чоловіки краще бачать вночі.

Смак і нюх

Смак чоловіків найбільш загострений на гіркому і солоному. Жінки тонше відчувають солодощі. Але що стосується нюху, з жінкою не зрівняється ніякий чоловік (хіба що Жан Луї Сьюзак, Жан Гішар, Цибулі Турин і інші «принци» світу парфумерної моди). Мозок жінки в першу чергу завдяки запахам і визначає привабливість чоловіка. Не секрет, що у кожної людини аромат абсолютно індивідуальний.