Дієта - прямий шлях до депресії?

Навіть позбавлення від зайвої ваги і струнка фігура не зможуть зробити тебе щасливою. Саме до такого висновку прийшли фахівці з Лондонського університетського коледжу, які досліджували психологію схуднення.


Дієта - прямий шлях до депресії?За результатами дослідження, схудлі на 52% частіше відчувають симптоми депресії, ніж ті, хто змирився з власними пишними формами. Вчені впевнені, що в людей, які сідають на дієту, є ілюзія, що їхнє життя після схуднення стане зовсім іншим. В результаті змінюється тільки вага, і вони відчувають розчарування.Черезце такі люди майже в два рази частіше страждають від смутку і самотності. Тепер науково доведено, що люди худнуть - і не стають щасливішими.
Чому так відбувається? В якості однієї з імовірних причин вчені називають ту обставину, що позбавлення від зайвої ваги пов'язане з нестатками й обмеженнями. У світі гастрономічних спокус заборона отримувати задоволення від звичної раніше їжі цілком може перешкодити радіти новому стрункому тілу. Ще одна причина «депресивної стрункості» - реклама різноманітних засобів і методик схуднення, вселяє необгрунтовані надії, які в підсумку так і не допомагають схуднути.