П'ять головних помилок у догляді за волоссям

Ми так сильно хочемо мати гарну зачіску, що іноді навіть робимо більше, ніж цього вимагають наші волосся.

П'ять головних помилок у догляді за волоссям
1. Ти щодня миєш голову. Разом з брудом і залишками стайлінгу ти змиваєш захисний шар на шкірі голови. Таким чином порушується природний баланс. В результаті шкіра стає сухою, і може виникнути лупа. Якщо миття голови кожного дня ти припинити ніяк не можеш, хоча б вибирай шампунь для щоденного миття і змінюй їх з кондиціонером.

2. Ти вмикаєш фен на максимальну потужність. Важливим чинником є не температура повітря, а його потік. Не рекомендується використовувати тільки гарячу температуру. Закінчуй процес сушіння волосся потоком прохолодного повітря. Також вибирай фен з більш широким проходом повітря - так волосся будуть сушитися більш рівномірно і буде здоровим.

3. Ти розчісуєш мокре волосся, і тим самим травмуєш їх. Воно дуже вразливе і слабке, коли мокре. Не чіпай їх, поки пасма не висохнуть хоча б на 70%.

4. Спочатку наносиш лак, а потім укладаєш волосся. Краще нанеси термальний захист. Через спирт, що міститься в лаку, твоє волосся ще більше страждає від високих температур. Дай волоссю охолонути, перш ніж застосуєш лак.

5. Ти використовуєш багато бальзаму для волосся. Тобі треба пам'ятати, що маски, бальзами і все інше обтяжують локони. Бери невелику кількість засобу і наноси на кінчики і всю довжину волосся, крім коренів. Відступи від них хоча б 5 сантиметрів.