10 ознак того, що ви занадто хороші для нього

Непідходящі люди можуть принести один одному безліч проблем, але іноді відразу видно, що один партнер вкладає все в розвиток відносин, у той час як іншого спільне майбутнє абсолютно не хвилює.

10 ознак того, що ви занадто хороші для нього
1. З ним ви не можете бути собою

Якщо він змушує вас сумніватися в собі або його почуття гумору переходить межі дозволеного, кидайте його негайно. Якщо це стає очевидно вашим друзям, не варто витрачати більше ні хвилини на таку людину. Він цього не вартий.

2. Він не старається по-справжньому

Якщо він або взагалі не намагається нічого зробити для відносин, або його спроби незначні, значить, ви для нього дуже хороші. Звичайно, потрібно йти на компроміс, але якщо ви віддаєте, а він тільки бере і при цьому навіть не трудиться відповідати на ваші повідомлення, краще закінчити ці відносини і рухатися далі.

3. Він демонструє, що все вами сказане нудно

Якщо його не вражає нічого, пов'язане з вами, не варто це довго терпіти. Якщо він не може навіть зобразити інтерес, коли ви розповідаєте, це пряма демонстрація неповаги і елементарна неввічливість. В такій ситуації не потрібно бути розпещеною постійною увагою, щоб захотіти закінчити відносини.

4. Він не рахується з вашими почуттями

Якщо ви тактовні і уважні по відношенню до партнера, варто очікувати подібного ставлення до себе. Якщо він не рахується з вашими почуттями на інших людях або наодинці, це вірна ознака того, що він вам не підходить. Не має значення, чи робить він це, щоб вас образити, або ж він просто ідіот.

5. Його завжди потрібно підбадьорювати

Залишатися в гарному настрої буває важко, і якщо ви повинні робити це за двох, швидше за все, цього не варті. Якщо він кожен день пригнічений, це або депресія (тоді варто звернутися за допомогою до професіонала), або ви зв'язалися з енергетичним вампіром, який живиться за ваш рахунок. Якщо ви відчуваєте, що вам краще, коли його немає поруч, закінчуйте відносини, не замислюючись.

6. Він очікує, що платити будете ви

Це може бути явною ознакою негідного партнера. Але не поспішайте кидати хлопця тільки тому, що він заробляє менше за вас або тимчасово без роботи. Якщо він емоційно чуйний і дійсно вам підходить у всіх інших аспектах відносин, ви можете втратити гарну людину, що відчуває тимчасові труднощі.

7. Він не бере відповідальність ні за що

Чоловік, який завжди знаходить винного у всьому поганому у своєму житті, не буде хорошим партнером для довгострокових стосунків. Якщо у нього завжди є виправдання на будь-який випадок, припиняйте з ним зустрічатися.

8. Він не подобається вашим друзям, зате ви подобаєтеся його компанії

Друзі можуть стати відмінним показником, особливо якщо вони по-справжньому добре до вас ставляться. Якщо вони негативно сприймають вашого партнера, зате його друзі без розуму від вас, значить, ви для нього дуже хороші. Однак це тільки ознака, і якщо все інше вас влаштовує, не варто приймати поспішних рішень.

9. Він чекає, що ви про нього подбаєте

Найвірніша ознака того, що ви зустрічаєтеся з невідповідним партнером, це його намір використовувати вас як служницю і особистого асистента відразу після початку відносин. Не варто цього дозволяти.

10. Ви не бачите спільного майбутнього

Якщо ви навіть уявити не можете, що будете з цією людиною через рік, це вірна ознака того, що відносини ні до чого не приведуть. Якщо у вас в планах відкрити свою справу, а йому достатньо заробити на нові відеоігри, не зв'язуйте життя з такою людиною.