Експерти назвали ідеальний день для шлюбної пропозиції

З'ясувалося, що момент пропозиції руки і серця краще приурочувати до певного дня - це зробить його більш запам'ятовуючим і романтичним. Британські дослідники, у свою чергу, з'ясували, який саме день виявиться найбільш вдалим.

Експерти назвали ідеальний день для шлюбної пропозиції
Різдвяний святвечір є ідеальним днем для того, щоб зробити дамі пропозицію. Або, принаймні, найпопулярнішим. Такий результат соціологічного опитування, проведеного у Великобританії.

Згідно з інформацією видання, в опитуванні, зібралися думки 7 тисяч британців і британок, були висловлені думки про те, в який день року найкраще робити пропозицію руки і серця. З'ясувалося, що 24% опитаних вважають ідеальним для цього дні напередодні Різдва, 22% жінок воліли отримати пропозицію в день Святого Валентина, ще 20% хотіли б, щоб це трапилося в річницю їх зустрічі з партнером. 6% екстравагантних громадян Великобританії вибрали для цієї мети Хеллоуїн.

Також виявилося, що більше половини представниць прекрасної статі воліють, щоб їх відразу питали: «Ти вийдеш за мене заміж?», а не блукали навколо. У той же час, як встановило опитування, чоловіки як і раніше не готові до наполегливості в особистих справах. 65% представників сильної статі зізналися, що відповідять «ні», якщо дівчина першою зробить їм пропозицію.