Як визначити темперамент чоловіка, загадавши йому загадку

Те, як людина думає, багато в чому її характеризує. А найпростіший спосіб змусити когось думати - загадати йому загадку або задати задачку. Спробуйте, і ви легко дізнаєтеся всі таємниці своєї половинки.

Як визначити темперамент чоловіка, загадавши йому загадку
Очки підраховують наступним чином:

- чоловік підпирає рукою чоло - 2 очки;

- чоловік підпирає рукою підборіддя - 4 очки;

- морщить лоб - 2 очки;

- кусає губи - 1 очко;

- совається на стільці - 1 очко;

- чеше потилицю - за кожне почухування по 2 очки;

- смикає волосся, вуса, годинник або кільце - 3 очки;

- ворушить губами, бурмоче або міркує вголос - 3 очки.

Якщо в сумі вийшло від 0 до 5 балів, ви маєте справу зі спокійним і вдумливим чоловіком. Незважаючи на свою стриманість, така людина дуже відкрита і готова зрозуміти іншого. Так що від такого чоловіка критися не варто - з ним можна сміливо обговорювати практично все і розраховувати на розуміння, довіру і захист.

Сума балів від 6 до 10 видає тривожний і втомлений тип чоловіка. Він відповідальний, але часто не встигає зробити все задумане, хоча й намагається. У любові такі чоловіки дуже ніжні з партнерами. Мінус у надмірній емоційності і заокханості.

Якщо ваш обранець набрав більше 10 балів, слід замислитися, чи вистачить у вас енергії на те, щоб бути поруч з таким вибуховим, темпераментним чоловіком. З іншого боку, генії найчастіше відносяться саме до цієї категорії. Чоловіки цього типу здатні на неймовірні вчинки. У них завжди є мета, до якої вони прагнуть і, найчастіше, успішно її досягають.