Способи позбавлення стресу

Як можна захистити свою психіку і себе від дратівливих чинників великого міста? Так хочеться накричати на улюблену дитину, яка примудрилася розсипати дорогу і кохану пудру по всьому килиму, на громадянина який сперся на тебе, і до того ж топчеться ще по твоїх ногах, хочеться накричати на продавщицю, яка в робочий час мило базікає по телефону, а черга закінчується на вулиці. Як подолати обурення і в ситуації, що склалася, отримати для себе вигоду?

Способи позбавлення стресу
Причини стресу

Причинами стресу є:

- Дорожнеча товарів і зростання цін;
- Безробіття і рівень злочинності;
- Питання, пов'язані з житлом;
- Здоров'я.

Жінки частіше піддаються стресу, ніж чоловіки. Свій стрес жінки намагаються зняти в'язанням, а чоловіки знімають випивкою. Однакова кількість жінок і чоловіків знімають стрес, граючи з дітьми. Також жінки п'ють таблетки, займаються квітами, їдять, готують, базікають по телефону, приймають ванну або читають книги.

Стрес це коли організм реагує на подразнення. При стресі виникає надлишок енергії. Частішає пульс і серцебиття, м'язи напружуються. Організму потрібно виплеснути «заряд», який накопичився в ньому. Щоб енергія не зруйнувала організм, слід заспокоїтися і направити енергію в позитивне русло.

Способи, як не нашкодити собі, розрядитися і розслабитися

Чашка чаю
Кожен вибирає напій за своїм смаком, адже сортів чаю велика безліч. Чай заспокоює нерви і може підбадьорити. Так, чай мате допомагає організму відновитися після фізичних навантажень, володіє своєю бадьорою дією і тонізує організм; імбирний чай додає бадьорість, знімає втому, а зелений чай допомагає при депресивних станах, зміцнює нервову систему, підвищує уважність, покращує пам'ять.

Банани
Речовини, що містяться в бананах, виробляють серотонін, який називають гормоном радості, вони викликають почуття спокою і благополуччя, підвищують настрій. Деякі жінки заїдають стрес і поганий настрій. Не потрібно цього робити, тільки уявіть на мить, що буде через місяць з вашою фігурою?

Заняття спортом
Запишіться в тренажерний зал або в секцію ігрового виду спорту, наприклад, волейболу. Через якийсь час ви побачите, як зміниться фігура і ви станете більш урівноваженою. А якщо вам ніколи займатися спортом, то в хвилину підвищеної напруги, облагородьте улюблену ділянку, поїдьте на дачу, займіться домашніми справами - прибиранням, пранням.

Не можна ні добре спати, ні добре любити, ні добре думати, якщо людина погано поїла. Влаштуйте у себе вдома вечерю при свічках або посидьте зі своєю другою половиною в ресторані. Келих вина, смачна їжа за красиво накритим столом допомагають забути про неприємності.

Спробуйте відволіктися, якщо вам діє на нерви кілометрова пробка, черга в банку або супермаркеті. Все одно роздратування не прискорить роботу касира, а тим часом, ви встигнете подумати, що можна приготувати на вечерю. Якщо ви відчуваєте себе скуто від нервового напруження, візьміть гумову м'яку кульку і спробуйте її розминати, це допоможе розслабити м'язи.

Впевненість і спокій гарантовані тим, хто цілується. Пристрасний, солодкий поцілунок викликає почуття задоволення і радості. Є ще один приємний спосіб, який допоможе зняти напругу - секс. Крім «гормону радості», секс забезпечує вас фізичної розрядкою. Після чого у вас не залишиться сил на образу і роздратування. До того ж кохана людина не відмовить вам в приємному «лікуванні».