Про що потрібно запитати нареченого перед весіллям

Ви думаєте, мова піде про те, чи готові ви зберігати одне одному вірність і стати дружиною/чоловіком один одному? А ось і ні! Потрібно обговорити ще десяток запитань перш ніж відправитися в РАЦС.

Про що потрібно запитати нареченого перед весіллям
1. Скільки дітей вона хоче.

Щоб ваш любовний човен не розбився у сварках і суперечках про те, зупинитися на трьох дітях або народити четверту. Дізнайтеся заздалегідь, якою бачить родину ваш майбутній чоловік. Не виключено, що він взагалі чайлдфрі і категорично не виносить пелюшок і дитячого крику.

2. Наскільки важливе для нього релігійне питання.

Звичайно, питання віри - суто індивідуальне. Але всі ми пам'ятаємо історію Тома Круза і Кеті Холмс. Бідолаха Кетті не повинна була видавати жодного звуку під час пологів, так як релігія чоловіка не дозволяла цього.

3. Яку роль у вашій родині будуть грати батьки.

Потрібно дізнатися, наскільки близькі відносини у вашого майбутнього чоловіка з батьками і чи не мамин синок він!

4. Як ви будете проводити дозвілля.

Звичайно, перший рік, швидше за все, вам не захочеться змінювати компанії один одного. Але надалі вам захочеться спілкуватися із зовнішнім світом. Потрібно дізнатися, як буде реагувати на це ваш супутник. А також краще всього заздалегідь познайомитися з друзями один одного. Скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти. Пам'ятаєте?

5. Яким він бачить сімейний бюджет.

Сімейний бюджет - це база для вашого спільного життя. Щоб уникнути несподіванок у майбутньому, краще заздалегідь дізнатися про погляди партнера на розподіл коштів.

6. Що насправді між вами спільного.

Потрібно спробувати відкинути пристрасть, любовні пориви і тверезим та холодним розумом подумати, чи є у вас насправді спільні цілі та інтереси. Обговоріть це з партнером.

7. Чи вміє він вести господарство.

Ви ж не збираєтеся тягнути все господарство на собі? Дізнайтеся, що згоден і вміє робити ваш майбутній партнер. А також - наскільки для нього важливий облаштований побут.

8. Наскільки ваш наречений стресостійкий.

Життя іноді приносить несподіванки, а також стреси. Якщо ж ваш партнер в кожному випадку буде впадати в депресію, це негативно позначиться і на вашому стані.

9. Чи сходитеся ви в поглядах на секс.

Одна з найважливіших складових сімейного життя - секс. І якщо ви віддаєте перевагу вільний час проводити в ліжку, а ваш партнер лише виконує подружній обов'язок для «галочки», навряд чи у вас вийде щось.

10. Чи залишаєте ви одне одному особистий простір.

Якою б великою і світлою була ваша любов, людині необхідний особистий простір. Потрібно заздалегідь дізнатися, чи не буде вам майбутній чоловік влаштовувати сцени ревнощів після кожного вашого самостійного походу в магазин. І не почне хапати ваш телефон з метою знайти компрометуючі смс-ки, як тільки ви вийдете в туалет.
Загрузка...