Як стати магнітом для чоловіків

Звертати до себе увагу, бути бажаною і цікавою чоловікам - мрія кожної жінки. Проте однієї краси тут не достатньо. Тільки енергетично наповнена, впевнена в собі і життєрадісна жінка може діяти на чоловіків, як магніт. Що потрібно робити, щоб притягувати до себе кращих з чоловіків читайте в нашому матеріалі.

Як стати магнітом для чоловіків
Скільки хороших, симпатичних, освічених жінок ніяк не можуть знайти собі пару. А якщо і знаходять, то не тих, кого дійсно бажають бачити поруч. Адже притягувати до себе можна не тільки гарне, але й погане! Розберемося, що ж потрібно робити, щоб мати можливість вибирати краще з кращого.

Позбутися від негативу

У кожної жінки своя історія відносин з чоловіком. Але, як правило, негативний досвід минулого ставить хрест і на майбутніх відносинах. Страхи, недовіра, небажання пережити розчарування ще раз не дають можливості жінці радіти життю і починати нові стосунки з чистого аркуша. Між тим, в цьому і полягає головна проблема. Відпустивши тільки минуле, простивши усі образи і залишивши в пам'яті тільки найкращі моменти, можна розраховувати на щасливі стосунки з новим чоловіком.

Психологами доведено, що для реабілітації після попередніх відносин людині потрібно мінімум три роки. Добре, якщо ви маєте час. Якщо ні, то не чекайте, поки час загоїть ваші рани, докладайте зусиль і не дозволяйте собі падати духом.

Очистити думки

Вивчаючи підсвідомість людини, вчені вже давно прийшли до висновку, що наші думки - це своєрідний магніт, який притягує бажане, роблячи його реальним. Іншими словами, потрібно навчитися правильно думати і бажати, тільки тоді можна розраховувати на успіх у всіх сферах життя. Тобто, щоб задумане збулося, потрібно зрозуміти і чітко уявити, чого ви хочете, і продумати всі деталі. Для цього візьміть чистий аркуш паперу і детально розпишіть, якого чоловіка ви хочете бачити поруч.

Вкажіть, як до вас повинен ставитися чоловік - які пункти обов'язкові, а чого ви ні в якому випадку не допустите. Також сформулюйте повний і правильний образ бажаного партнера: зовнішні дані, психологічні характеристики, хобі, інтереси, цінності, звички, життєві позиції. Тепер переходьте до третього пункту.

Бувати в суспільстві чоловіків

Чекати, що раптом двері у вашу квартиру розчиняться, і на порозі ви побачите його, свого нареченого, не найкращий спосіб. Очевидно, що шансів більше у вас там, де більше чоловіків. Складіть список місць, де найбільш часто бувають чоловіки і ходіть туди.

Вчитися легкості

Пам'ятаєте сцену з фільму «Віднесені вітром», коли Скарлетт сидить у садку в садибі «12 дубів» в оточенні численних шанувальників? Знаєте, що приваблювало всіх цих чоловіків? Її легкість! Саме до цього стану хоче долучитися чоловік, вічно спантеличений справами. Безтурботна жінка, випромінююча легкість - справжній оазис для чоловіка. Ось де можна на час залишити свої турботи, розслабитися і трохи перепочити. Легкість діє на чоловіків як магніт!

Зрозуміло, що в 18 років легкість - природний стан. Але на то ви і жінка, щоб і в 35, не дивлячись на численні проблеми і турботи, ви могли здаватися повними енергії та німфами.

Оволодіти арсеналом жіночої привабливості

Це вміння знайомитися, розвивати відносини і просто красиво посміхатися. До речі, усмішка - це знак того, що ви відкриті і що чоловікові нічого не загрожує! Ви запрошуєте, але нічого не обіцяєте! І нічого не чекаєте від чоловіка. Усміхнений погляд, випромінюючий доброту, без сумніву, підкорить будь-якого!

Будьте відкриті і щирі.

Будь-який чоловік, який знаходиться у вашому суспільстві, хоче справити на вас приємне враження. Ви хочете того ж. Тому, щоб справити враження на інших - постарайтеся зробити так, щоб інші справили враження на вас. Створіть умови, щоб чоловік розкрився: щиро поцікавтеся ним і його інтересами, думками. Помічайте хороше в людях - і у відповідь отримаєте взаємний інтерес.

Але найголовніше - це навчитися бути щасливою. Тільки заповнивши себе як повну чашу, тільки постійно розвиваючись, тільки здобувши незалежність і свободу - можна стати магнітом для чоловіків.