Як розпізнати мамусиного синочка

За логікою речей, чоловік не може одночасно бути і сином і чоловіком для жінки. А саме така суть психологічного типу мамин синок: ще не чоловік, вже не син. Відносини з таким чоловіком викличуть купу труднощів. Ми розповімо вам, як розпізнати мамусиного синочка ще на зорі відносин.

Як розпізнати мамусиного синочка
1. Йде від прийняття рішень

Ви домовляєтеся про побачення, а потенційний бойфренд на всі питання відповідає: "Як хочеш", "Вибери фільм сама", "Можеш зарезервувати столик?". Це одні з ознак несамостійності.

Як каже давня приказка, чоловік голова, а жінка - шия. Але куди б ви не направляли «маминого синка», він так і не захоче виконувати функцію «голови». Такий чоловік перекладає всю відповідальність на жінку і чекає від неї ініціативи. Він підсвідомо не асоціює себе з дорослим світом. Адже всі рішення приймала мама. Ви в даному випадку виконуєте роль її замінника.

2. Постійно говорить про свою маму, порівнюючи вас з нею

"Як каже моя мама...", "Так, ми минулого літа відпочивали з мамою в цьому містечку", "У тебе такі гарне волосся! Майже як у моєї мами!" - все це кричить про те, що перед вами він - мамин синок! Хочете почуття постійної конкуренції і "обломів", у зв'язку з тим, що Ви чимось гірші, ніж його мама? Тоді - вперед, будуйте відносини з таким чоловіком.

3. Йому за 30, і він живе з батьками

Звичайно, жити з батьками в зрілому віці чоловік може з різних причин. Наприклад, він будує свій будинок або робить ремонт у квартирі. Якийсь час він вирішив пожити в родинному гнізді. Або ж за деякими сімейними обставинами. Але це виняток, який, як ви пам'ятаєте, лише підтверджує правило.

Якщо дорослий чоловік живе разом з батьками постійно, це повинно насторожувати. Навіть якщо ви будете розвивати відносини і вирішили жити в окремій квартирі, опіка батьків не перестане Вас переслідувати. Особливо - його мами! Вона стільки років гріла свого синочка не для того, щоб якась дівиця захомутала його і відірвала від родинного гнізда.

4. Дозволяє мамі себе контролювати

Уявіть картину: ви сидите в кінотеатрі, останній ряд - місця для поцілунків. Ваші губи ледь доторкнулися, як у нього завібрував телефон. «Почекай, це мама!». Він нахиляється з трубкою біля вуха і шепоче: «Мамо, не буду пізно. В кіно. З дівчиною. Добре. Їду!». Він пояснює вам, що мама не може заснути, поки його немає вдома. І ви додивляєтесь фільм одна. У ряді для поцілунків. В кращому випадку з відерцем поп-корну. Якщо ви, звичайно, встигли купити його до сеансу і, якщо мама бойфренда не внесла до вуха попередження про шкоду смаженої кукурудзи.

5. Не пристосований до життя

Звичайно, чоловікові не обов'язково розбиратися у всій техніці або робити меблі своїми руками. Але якщо він не вміє вкрутити лампочку або прибити цвях, а іноді - і акуратно зав'язати шнурки (буває і таке!) - перед Вами мамин синок власною персоною. Мама настільки обмежувала його самостійність, що в дорослому віці у такого чоловіка атрофувалися всі прикладні здібності.

Будьте пильні і пам'ятайте: краще уникнути неприємностей, ніж з ними боротися!