Коханка Прохора Шаляпіна вагітна

У річницю весілля Прохора Шаляпіна і Лариси Копенкіної, мама популярного співака розповіла у своєму мікроблозі, що його кохана знаходиться на шостому місяці вагітності. Тільки мова йде не про дружину зірки, а про його коханку.

Коханка Прохора Шаляпіна вагітна
Мама Прохора, Олена Іванівна Клескіна, яка завжди була проти шлюбу сина з Копенкіною і мріяла про онуків, поділилася своїм щастям з друзями в Instagram. Вона опублікувала фото Шаляпіна, на якому він дуже ніжно обіймає і погладжує рукою живіт російської моделі Анни Калашнікової.

"Мій син з моделлю Анею Калашніковою, яка через кілька місяців подарує мені довгоочікуваного онука!!!" - похвалилася задоволена майбутня бабуся нащадка артиста. Всюдисущі репортери з'ясували, що дівчина вже на шостому місяці. Сам Прохор поки що робить вигляд, що нічого не сталося, і з приводу свого батьківства відмовчується.

Його ж дружина Лариса ніжиться в теплих краях. А ще вона буквально днями відверто розповіла журналістам про проблеми між ними. Як писали Дні.Ру, Копенкіна заявила, що готова до розлучення. "Повертатися з низько опущеною головою я не буду - приїду щасливою і відпочилою. Прохор не залишиться один - за нього будь-яка піде і народить йому діточок. Всі зітхнуть спокійно: нарешті ця старенька пенсіонерка від нього відстала!" - іронізує Лариса.

Тим не менш дружина артиста не виключає можливості примирення. Але розлука неминуча. "На Новий рік у мене в планах поїхати в Японію. Але навіть якщо помиримося, Прохор навряд чи поїде разом зі мною - у нього будуть корпоративи", - повідомила поки ще дружина Прохора Шаляпіна.