П'ять правил відносин, які не слід порушувати

У важкій ситуації людина звикла звертатися до інструкцій і суворо слідувати їм. А коли справа стосується відносин і особистого життя, з'ясовується, що ніяких інструкцій немає. Є книги, які стосуються відносин жінки і чоловіка, але вони датовані минулим століттям. Які правила і заборони існують у відносинах? Якихось строгих постулатів немає, але ці рекомендації допоможуть вам зорієнтуватися в невідомості, які називаються відносинами.

П'ять правил відносин, які не слід порушувати
Перше правило. Прислухайтеся до серця

Приходячи на реальне побачення, фліртуючи з вподобаною вам людиною або спілкуючись з кимось в Інтернеті, потрібно слухати своє серце і звертати увагу на свої внутрішні відчуття. Якщо слова або дії вподобаної людини викликають у вас емоції, ви повинні звернути на це увагу і потім діяти наступним чином. Емоції бувають погані і хороші. Наприклад, якщо ви познайомилися в Інтернеті, і він вам здався цікавим, а поговоривши по телефону, виявилося, що це не те, що ви шукаєте, ви для себе можете прийняти рішення і в реальному житті з ним не зустрічатися. Хорошим прикладом було б, якщо б на побачення він здавався вам сором'язливим, схвильованим, але з благими намірами, тоді серце підкаже, що потрібно дати один шанс. Зрештою, прийшовши на друге побачення, ви зрозумієте, чи хочете ви побачити його знову і який насправді цей чоловік.

Друге правило. Намагайтеся не нехтувати «сигналами тривоги»

У розмові з людиною, яка нам сподобалася, ми бачимо і чуємо те, що нам не дуже подобається. Наприклад, в розмові людина говорить про минулі відносини, вона дуже захоплена розмовами про них. Душею вона продовжує залишатися в тих відносинах. Це має стати «сигналом тривоги» і має схвилювати вас. Навіть якщо він хороший чоловік, в ньому ви бачите тільки кращі його сторони, але він поки не готовий до цих відносин. Часто ми просто ігноруємо такі сигнали тривоги і вступаємо у відносини з певним партнером. Успіх ваших відносин буде залежати від того, як добре ви володієте цим мистецтвом і чи вмієте ви помічати ці сигнали. Саме помічати, а не намагатися вишукувати недоліки у своєму партнері.

Третє правило. Дії, які говорять голосніше всяких слів

Коли-небудь ви ще зустрінете людину, слова якого будуть звучати переможно і голосно, але його вчинки не варті і гроша. У ваших очах він буде виглядати героєм, лицарем, переможцем. Але як тільки потрібно здійснювати якісь дії, вчинки, ви засмутитесь , тим, що вони відсутні. Щоб у відносинах зі своїм хлопцем домогтися успіху, потрібно оцінити вчинки, адже вони говорять голосніше всіляких слів.

Четверте правило. Жодних ігор

Головне, бути чесною людиною, з якою хочеться побудувати відносини. Ви повинні до своєї половини проявляти повагу, як гарний партнер, робити те, що обіцяєте. Якщо пообіцяли прийти, прийдіть, якщо пообіцяли подзвонити, зателефонуйте. Якщо чоловік питає, скажіть йому правду. Ігри не доречні у відносинах. Якщо почуття до партнера охололи, скажіть йому це без сварок і тактовно, не мовчіть, якщо хочете цю людину побачити знову. Якщо справа стосується відносин, не грайте на почуттях вашого партнера.

П'яте правило. Уникайте «гравців»

«Випадкові» люди неприпустимі у відносинах, цих людей ще називають «гравці». На вашому шляху можуть зустрітися такі особистосто. Їх не цікавлять відносини, вони шукають вигоду. Хтось шукає матеріальну підтримку, хтось шукає відносин на ніч. Але які б цілі вони не переслідували, вам з ними не по дорозі. Нічого доброго з ними у вас не буде, тільки втратите енергію і час. А отримавши своє, вони зникнуть з вашого життя.