Сімейне благополуччя залежить від правильної температури

Британські соціологи провели дослідження і з'ясували: хороші стосунки в сім'ї залежать від температури повітря в будинку.

Сімейне благополуччя залежить від правильної температури
Знайти оптимальну температуру, при якій і він, і вона будуть відчувати себе комфортно, досить-таки складно. У зв'язку з особливостями організму, представники сильної статі воліють більш прохолодну температуру. Представниці прекрасної статі, навпаки, люблять тепло і досить чутливо ставляться до змін у кліматі. А ще у жінок в 9 разів частіше мерзнуть руки і ноги, ніж у чоловіків.

Проте британські вчені радять: щоб зберегти сімейне благополуччя і спокій, підтримуйте в будинку правильну температуру, рівну +22С. Опитування показало, що абсолютна більшість людей вважає її оптимальною для себе. Так ви зможете уникнути сварок, адже за статистикою, 55% пар регулярно сперечаються з приводу температури в будинку, при цьому 35% стоять на своєму до останнього, навіть якщо в глибині душі відчувають, що неправі.

Тому включайте обігрівач або кондиціонер. Але не забудьте зменшити його потужність ввечері: для комфортного сну потрібна трохи більш низька температура.